דף הבית כתוב לנו rss
אודותנוהעירייהחינוך ונוערקהילה ותעסוקהשירות לתושבתרבות ותיירותרשות החנייהמרכז צעירים, תעסוקה וקהילה
כתוב לנו
שירותים בקליק
חוק חופש המידע
טלפונים וקבלת קהל
תשלומים
שירותים מקוונים
תיק תושב
פניות ותלונות הציבור
טפסים
מכרזים
דרושים
רישום למוסדות חינוך
Skip Navigation Linksדף הבית»הבהרה משפטית
הועדה המקומית
רישום לחינוך
דוחות לתושב
בחירות 2013
הטור השבועי של אלי עובד
שכונת יובלים
מוקד 106
שירותי חירום
תשלומים
ישיבות מועצת העיר
מזג האויר
אלבום תמונת
הבריכה האולימפית
youtube  facebook
<>
אבגדהוש
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

הבהרה משפטית 

תנאי שימוש באתר

המידע המתפרסם באתר זה מיועד לשמש כלי עזר בידי המשתמשים, אולם הוא אינו מחייב ואינו בא במקום המידע הרשמי הנמסר על-ידי עובדי העירייה .

כל הזכויות באתר האינטרנט, על כל תכניו וכל המפורט בו, כפי שהם מעת לעת, שמורות לעיריית קריית שמונה בלבד. אתר זה נועד לסייע ולשמש ככלי עזר למשתמש והמידע המופיע בו אינו בא כתחליף לעיון בחומר המצוי בידי העירייה או ו/או למידע הנמסר על ידה, ואין בו כדי להטיל על עיריית קריית שמונה ו/או על כל תאגיד מוניציפאלי ו/או על כל גוף אחר הקשור לעיריית קריית שמונה חובה כלשהי כלפי המעיין ו/או כלפי המשתמש במידע ו/או מי מטעמו. עיריית קריית שמונה ו/או תאגידים מוניציפאליים כלשהם ו/או גופים אחרים הקשורים לעיריית קריית שמונה אינם אחראים לכל טעות או שיבוש, השמטה,תוספת, פגם ו/או כל ליקוי אחר המצוי במידע המופיע באתר,והנוסח המחייב הוא אך ורק הנוסח המקורי של המידע ( הוראת הדין, ההסכם ,מסמכי המכרז, צו הארנונה וכיו"ב), כפי שהתפרסם ברשומות ו/או כפי שמופיע ברישומי העירייה ו/או בתיקים המצויים במשרדי עיריית קריית שמונה ו/או אצל הגופים העירוניים האחרים המחזיקים במידע הנ"ל . במקרה של סתירה ו/או אי בהירות בין המידע המופיע באתר אינטרנט זה לבין המידע המצוי בידי העירייה ו/או שנמסר על ידה, יגבר האמור במסמכי העירייה ו/או ברישומיה.

אתר זה מכיל קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים בידי עיריית קריית שמונה, אלא בידי גורמים אחרים. קישורים אלה נועדו לנוחיות המשתמש בלבד. אין לעיריית קריית שמונה כל שליטה על אתרי אינטרנט אלה, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. אין בהכללת קישורים אלה באתר עיריית קריית שמונה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בהם כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה. כל הזכויות שמורות © 2013. עיריית קרית שמונה