דף הבית כתוב לנו rss
אודותנוהעירייהחינוך ונוערקהילה ותעסוקהשירות לתושבתרבות ותיירותרשות החנייהמרכז צעירים, תעסוקה וקהילה
כתוב לנו
שירותים בקליק
חוק חופש המידע
טלפונים וקבלת קהל
תשלומים
שירותים מקוונים
תיק תושב
פניות ותלונות הציבור
טפסים
מכרזים
דרושים
רישום למוסדות חינוך
Skip Navigation Linksדף הבית»תרבות ותיירות»ספורט
הועדה המקומית
רישום לחינוך
דוחות לתושב
בחירות 2013
הטור השבועי של אלי עובד
שכונת יובלים
מוקד 106
שירותי חירום
תשלומים
ישיבות מועצת העיר
מזג האויר
אלבום תמונת
הבריכה האולימפית
youtube  facebook
<>
אבגדהוש
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

ספורט 

העיר קריית שמונה רואה חשיבות רבה בקידום ופיתוח הספורט העממי וההישגי בעיר, כאשר הדגש הוא חינוך צעירים ובני נוער לעסוק בספורט, תוך יצירת תשתית מתאימה גם לאלה שירצו בעתיד להשתלב במסגרות הספורט ההישגי.
נושאים אלה באים לידי ביטוי במתקני הספורט שהוקמו בשכונות העיר, באצטדיון הכדורגל העירוני בו הושקעו משאבים רבים על מנת להכשירו ולהופכו לאחד האצטדיונים האיכותיים בישראל, מרכז הטניס, אולמות כדורסל, חדרי כושר שכוללים גם חדר כושר מיוחד המותאם לציבור הקשישים, מטווח עירוני ברמה אולימפית ובריכת שחייה מטופחת ואיכותית.

החינוך לתרבות הגוף מתחיל כבר בשלבים המוקדמים במסגרת בית הספר לכדורגל, שמפעילה עיריית קריית שמונה וכבר הצמיח כמה מהכישרונות הבולטים של הקבוצה הבוגרת, מרכז הטניס אשר מהווה בית יוצר לטניסאים מצליחים, בהם כאלה שהשתלבו בתחום המקצועני וענפים נוספים הזוכים לעידוד ומתבצעים במסגרות השונות.

השתלבותה של חברת "איתוראן" בקבוצת הכדורגל המקומית, תרמה לשדרוגו של ענף הכדורגל בעיר ויצרה תשתית איתנה, אשר תשרת את הקבוצה גם בשנים הבאות, כולל מחלקת נוער תוססת, אשר קולטת אליה את הכישרונות הגדלים בבית הספר לכדורגל ושחקנים צעירים נוספים המגיעים לקריית שמונה מכל רחבי הצפון ולאחרונה גם ממרכז הארץ.

כעיר ששמשה שנים כמעוז הקדמי של מדינת ישראל, ראתה קריית שמונה חשיבות בעידוד נוהר להתגייסות ליחידות מובחרות באמצעות ימי ספורט המשלבים פעילויות אתגריות של צעירים ובני נוער ובמסגרת חוגי הכנה לגיוס וחדרי כושר משוכללים, אשר נועדו להכשיר את הנוער להתמודדות אם האתגר המעמיד בפניו צבא ההגנה לישראל.

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה. כל הזכויות שמורות © 2013. עיריית קרית שמונה