גולשים/ות יקרים/ות,

מרחב של הזדמנויות גם באינטרנט: כחלק מהרצון שלנו ליידע את תושבי העיר בכל מה שנעשה בעיר, אנו שואפים להנגיש לתושבי ואורחי העיר שירותים רבים ככל שניתן באמצעות הרשת, על מנת להקל על קבלת מידע וביצוע פעולות דיגיטליות ולחסוך לכם הגעה פיזית למשרדי העירייה.

אנחנו מתכוונים לעדכן אתכם באופן שוטף על פעילות הרשות והעומד בראשה ועל התפתחותה של העיר באמצעות שלל אמצעי המדיה הדיגיטלית.

 

עיריית קריית שמונה רואה חשיבות רבה לנושא הנגישות ולקידום ממשל חכם וידידותי באמצעות טכנולוגיה המידע והתקשורת שמאפשר האינטרנט. האתר החדש בו אתם גולשים כעת, מותאם לדרישות המערכת האינטרנטית בעידן החדש, והוא תוכנן ופותח באופן שיענה על צרכיהם של בעלי מוגבלויות, ויאפשר להם לקרוא ולבצע פעולות באתר, תוך שימוש קל ונוח.

האתר החדש נבנה בטכנולוגיית עיצוב רספונסיבית המותאמת לגלישה בטלפונים חכמים, והוא מותאם למנועי חיפוש תוכן ולגלישה בדפדפנים השונים.

האתר משמש כמקור מידע יעיל, מעניין, שימושי וראוי, וכערוץ קשר נוסף אשר באמצעותו יוכלו תושבי העיר לפנות או לקבל מידע בכל דבר ועניין, לשאול שאלות, ולקבל תשובות מהירות ומפורטות לפניותיהם.

השקענו מאמצים רבים בבניית אתר זה, אך רתימת הטכנולוגיה לטובת תושבי ואורחי העיר, נמצאת רק בראשיתה. בכוונתנו לפעול להטמעת טכנולוגיה להתאמה אישית של האתר לכל תושב ואורח קבע בעיר. אנחנו מתכוונים להיות מובילים גם בקידמה טכנולוגית.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל סוגייה ועניין במייל, בפייסבוק או דרך האתר.

אנחנו כאן בשבילכם 24/7.

שלכם
דורון שנפר
דובר העירייה ומנהל האתר