אודות

האגף אמון על טיפול על בניראות העיר וכן שיפור איכות החיים של התושבים. האגף אחראי על מספר נושאים וביניהם ניקיון הרחובות, פינוי אשפה, פינוי גזם וגרוטאות, פינוי נבלות, אחזקת גני משחקים, גינון כל השטחים הציבוריים בעיר, ניקיון גני ילדים ובתי ספר, כריתת עצים בכל העיר, פיקוח על קבלנים, ריסוס, תברואה, פינוי אשפה וגרוטאות.

באגף שפ''ע קיימות מספר מחלקות מקצועיות; המחלקה הטכנית אשר כוללת בתוכה יח' לטיפול בחשמל האחראית על התאורה ועבודות החשמל במוסדות הציבור, יח' מיזוג אוויר האחראית על טיפול במזגנים בכלל מוסדות הציבור וכן יח' מסגרייה וריהוט רחוב האמונה על תחום התמרור, הגידור ועוד. בנוסף לכך, עוסק האגף בתחום הגנת הסביבה באמצעות יחידה מקצועית ייחודית לתחום זה.

 

אגף שרות לתושב 

טלפונים:6908415 – 04  פקס-04-6959627

שעות פעילות: מחסנים ימים א'- ה'    13:45 – 06:00

מנהלה: ימים א'-ה' 8:00-15:30

מנהל האגף: ראובן סולטני  

 

מכונת טיאוט

אזור מזרחי

יום ראשון:   שכונת הורדים.
יום שני:       אשכול א' + ב', אליעזר פרי, עליית הנוער, משש יוסף, אורי אילן, דן דיין, טרומפלדור וההגנה.
יום שלישי:   שפרינצק, הנשיא, שי עגנון, אחד העם, רמב"ם, ביאליק ודוד שמעוני.
יום רביעי:    שכונת הורדים.
יום חמישי:   אשכול א'+ ב', אליעזר פרי, עליית הנוער, משש יוסף, אורי אילן, דן דיין, טרומפלדור וההגנה.
יום שישי:    אזור תעשייה דרומי

אזור מערבי

יום ראשון:    הר הצופים, הלבנון, יקוטיאל אדם, הגלעד, האצ"ל, יהודה הלוי.
יום שני:       הרצל, ששת הימים, ברל, עולי הגרדום, הבנים, סמטת המלכים, הרב הרצוג.
יום שלישי:   אזור תעשייה צפוני, ישראל ברזילאי, יצחק שדה, חומה ומגדל, ברנר, חנה סנש, החולה.
יום רביעי:    הר הצופים, הלבנון, יקותיאל אדם, הגלעד, האצ"ל, יהודה הלוי, בימת תל-חי.
יום חמישי:   הרצל, ששת הימים, ברל, עולי הגרדום, הבנים, סמטת המלכים, הרב הרצוג.
יום שישי:    ישראל ברזילאי, יצחק שדה, חומה ומגדל, ברנר, חנה סנש, החולה י.

 

פינוי גזם

משאיות פינוי גזם עובדות בימי א-ה..
המשאית מפנה את כל ערמות הגזם והגרוטאות שבשטח שמונחות בכל פינות הגזם והגרוטאות שמסומנות בכל השטח העירי.

 

קבלן פינוי אשפה

אזור מזרחי 

יום ראשון:   רח' הירדן, הנרייטה סאלד, קרן היסוד, טרומפלדור, אורי אילן, משש יוסף, ההגנה, דן דיין, אליעזר פרי, סלמנוביץ, עליית הנוער, שפרינצק, הוורדים ומנחם בגין.
יום שני:      באבא סאלי, הנשיא, ביאליק, מתנ"ס כל נדרי, דוד שמעוני, אחד העם, שי עגנון וכביש ראשי.
יום שלישי:  רח' הירדן, הנרייטה סאלד, קרן היסוד, טרומפלדור,אורי אילן, משש יוסף, ההגנה, דן דיין, אליעזר פרי, סלמנוביץ, עליית הנוער, שפרינצק, הוורדים ומנחם בגין.
יום רביעי:   באבא סאלי, הנשיא, ביאליק, מתנ"ס כל נדרי, דוד שמעוני, אחד העם, ש"י עגנון וכביש ראשי.
יום חמישי:  רח' הירדן, הנרייטה סאלד, קרן היסוד, טרומפלדור, אורי אילן, משש יוסף, ההגנה, דן דיין, אליעזר פרי, סלמנוביץ, עליית הנוער, שפרינצק, הוורדים ומנחם בגין.
יום שישי:   באבא סאלי, הנשיא, ביאליק, מתנ"ס כל נדרי, דוד שמעוני, אחד העם, ש"י עגנון וכביש ראשי.

אזור מערבי

יום ראשון:  רח' הרצל, פלדמן, ששת הימים, המחתרת, צמרת הגליל, הרב הרצוג, השופטים, הבנים, סמטת המלכים, ברל, עולי הגרדום, הרב קוק, יצחק שדה, ברנר, חנה סנש, חומה ומגדל, החולה וברזילאי.
יום שני:     רח' יהודה הלוי, דוד רזיאל, הגלעד, הרי נפתלי, הלבנון, יעקב מלול, יקוטיאל אדם, הר הצופים, שד' האצ"ל, נוף חרמון, משמר הגבול.
יום שלישי:  רח' הרצל, פלדמן, ששת הימים, המחתרת, צמרת הגליל, הרב הרצוג, השופטים, הבנים, סמטת הצוקים, סמטת המלכים,ברל, עולי הגרדום, הרב קוק, יצחק שדה, ברנר, חנה סנש, חומה ומגדל, החולה וברזילאי.
יום רביעי:  רח' יהודה הלוי, דוד רזיאל, הגלעד, הרי נפתלי, הלבנון, יעקוב מלול, יקוטיאל אדם, הר הצופים, שד' האצ"ל, נוף חרמון,משמר הגבול.
יום חמישי:  רח' הרצל, פלדמן, ששת הימים, המחתרת, צמרת הגליל, הרב הרצוג, השופטים, הבנים, סמטת הצוקים, סמטת המלכים, ברל, עולי הגרדום, הרב קוק, יצחק שדה, ברנר, חנה סנש, חומה ומגדל, החולה וברזילאי.
יום שישי:   רח' יהודה הלוי, דוד רזיאל, הגלעד, הרי נפתלי, הלבנון, יעקב מלול, יקוטיאל אדם, הר הצופים, שד' האצ"ל, נוף חרמון משמר הגבול.

 

קבלן הדברה – איתי משה

קבלן ההדברה אחראי על כל נושא ההדברה בעיר ולכידת הכלבים.
הקבלן עובד לפי קריאות תושבים ומוקד 106.
בנוסף, הקבלן אחראי על כל נושא ריסוס העשבייה בעיר לפי תוכנית עבודה של מנהל מח' גינון.
כמו כן, הקבלן אחראי על הכלבייה וכפוף לווטרינר העירוני.

 

אנשי קשר 

טבלת אנשי קשר - אגף שיפור פני העיר
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אלי זפרני ממונה על אגף שפ"ע 0505759859

שיפור פני העיר- מנהלה

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- מנהלה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
דקל אריה מנהל האגף 052-9210990
אשר אוחיון חשב 050-3669000
אילנה אסור מזכירת האגף 050-2041132
יוני אלמושנינו קצין בטיחות 052-9560650

שיפור פני העיר- הגנת הסביבה

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- הגנת הסביבה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
שלומי שושן מנהל היחידה להגנת הסביבה 0522-798193

שיפור פני העיר- פיקוח איכות הסביבה

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- פיקוח איכות הסביבה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אלישע אלימלך פקח- כל העיר 0508-675049

שיפור פני העיר- גינון

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- גינון
שם תפקיד טלפון נייד מייל
גי'נו ארמונד מנהל מחלקת גינון, אחראי קבלנים: נקיון-גינון-גיזום 0508-675014

שיפור פני העיר- תברואה

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- תברואה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אריק בן שטרית אחראי קבלני ניקיון כל העיר,כונן קישורית 0508-675045

שיפור פני העיר- טכני

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- טכני
שם תפקיד טלפון נייד מייל
מאיר אוחנה מנהל מחלקה טכנית+ משאית גזם+טיאוט 0508-675031

שיפור פני העיר- חשמל

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- חשמל
שם תפקיד טלפון נייד מייל
דרור דניאל מנהל מחלקת חשמל ומוסדות חינוך 0508-675016

שיפור פני העיר- גזם/ גרוטאות

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- גזם/ גרוטאות
שם תפקיד טלפון נייד מייל
יורם אלגריסי אחראי פינוי גזם וגרוטאות 0508-675021

שיפור פני העיר- מזגנים

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- מזגנים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
עופר יונה אחראי אחזקת מזגנים 0508-675061

שיפור פני העיר- מחסן

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- מחסן
שם תפקיד טלפון נייד מייל
יוסי שושן אחראי מחסן 0508-675033

שיפור פני העיר- אשפה ביתית

טבלת אנשי קשר - שיפור פני העיר- אשפה ביתית
שם תפקיד טלפון נייד מייל
צרלי פרץ אחראי אשפה בתית 054-8038134