רישום לגני הילדים ולכיתה א' לשנת הלימודים תש"פ

הורים יקרים,

מערכת החינוך נמצאת בשלב הערכות לפתיחת שנת הלימודים תש"פ הכוללת רישום לגנים ולכיתה א'.

אנו בקריית שמונה מחויבים למערכת חינוך השמה את הילד במרכז. למערכת חינוך מתקדמת התואמת

את החדשנות הטכנו-פדגוגית ומכשירה את ילדינו למאה ה21. מערכת חינוך המעניקה חוויה חינוכית, מעשירה ומאתגרת הכוללת חינוך לערכים, טיפוח מעורבות בקהילה ויצירת "טוב משותף", מחנכת לשמירה על איכות הסביבה, לדרך ארץ, מנהיגות ומצוינות אישית ולימודית. מערכת החינוך בקרית שמונה משקיעה משאבים רבים לאורך כל השנה בחינוך לגיל הרך ורואה עצמה שותפה להתפתחות השכלית, הרגשית והחברתית של ילדינו. בכל גני הילדים אנו דואגים לצוות מקצועי ומיומן, חם ואוהב, המעניק לילדינו אתגר חשיבתי, ידע דעת וחינוך ערכי. בשנה זו, מערכת החינוך תמקסם יחס אישי ולמידה מיטבית לילדינו. לפיכך, אנו שואפים ל-25 ילדים בגן  ו-27 תלמידים בכיתה א'.

בהזדמנות זו ברצוננו לאחל לילדי הגנים העולים לכיתה א', עניין, הנאה והצלחה. המעבר מגן הילדים לבית הספר מלווה בתחושות גאווה, עצמאות ובגרות וגלומה בו ציפייה לחוויות חדשות ולעולם חדש של מושגים והגדרות. שינוי זה כרוך גם בחשש ובדאגה, בהסתגלות לסדר יום שונה, לצוות חדש, לכללים אחרים ולאתגרים שונים.

מערכת החינוך בקריית שמונה ערוכה ללוות את ילדכם  ואתכם בשלבי ההסתגלות ולאורך כל השנה, עם צוותי חינוך מיומנים, מקצועיים ומסורים בבתי הספר, שידריכו, יכוונו, יחזקו, יעודדו ויהיו שם עבור ילדינו.

אתם ההורים שותפים משמעותיים לדרך, יחד נצעיד את ילדינו לעתיד טוב.

בברכת שותפים לדרך,
אביחי שטרן, ראש העיר
ד"ר אביבה ויצמן, סגנית ראש העיר והממונה על החינוך
סיגל כהן, מנהלת אגף החינוך

להרשמה לחצו כאן

הרשמה לגני ילדים.pdf