במסגרת שבוע הנהגה 2019: תלמידי קריית שמונה שימחו את הילדים המאושפזים בבית החולים

ראש העיר אביחי שטרן: "הנוער שלנו איכותי וערכי, מלא מוטיבציה לעשייה חברתית למען הקהילה. אני שמח שהנוסחה שלנו עובדת: להאמין בילדים, להציב להם יעדים גבוהים בכל התחומים ולחנך אותם לאחריות אישית וחברתית".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 24/01/2019 14:08

ילדי קריית שמונה שימחו את הילדים המאושפזים בצפת

כייף לראות ילד מחייך, אבל הרבה  יותר כייף לראות ילד מאושפז שלא מפסיק לחייך.

את החיוכים האלה ראו השבוע חברי מועצת התלמידים בקריית שמונה שלקחו יוזמה ונסעו לבית החולים בצפת כדי לשמח את הילדים המאושפזים בבית החולים, במסגרת שבוע ההנהגה 2019.

שבוע הנהגה הוא פרויקט של מועצת התלמידים והנוער במחוז הצפון. השנה  זו השנה השישית בה הפרויקט יוצא לפועל בערי הצפון בכלל ובקריית שמונה בפרט.

הפרויקט הוקם במטרה לעודד פעילות יחד עם הקהילה בעיר.

מועצת התלמידים והנוער העירונית  לוקחת חלק חשוב בפרויקט ופתחה את שבוע ההנהגה בביקור בבית החולים "זיו" בצפת  כדי לשמח את הילדים המאושפזים במחלקת הילדים של בית החולים.

חברי מועצת התלמידים שוחחו עם הילדים המאושפזים, שיחקו איתם, ציירו, צבעו ועשו יצירות עם הילדים.

הורי הילדים המאושפזים התרגשו מאוד מביקור תלמידי קריית שמונה. "תודה לכם. ריגשתם את הבת שלי. אנחנו מאושפזים כבר שבוע בבית החולים והפעם הראשונה שהבת שלי חייכה, הייתה היום כשהגעתם לבקר אותה ואת שאר הילדים", אמרה אחת האימהות ששוהה לצד מיטת ביתה. "תמשיכו לעשות כייף לילדים ושתזכו להמון בריאות והצלחה בכל שתעשו".

"אין תחושה טובה יותר מלראות חיוך אמיתי של ילדים", סיכמו את הביקור חברי מועצת התלמידים. "היה ממש כיף! אנחנו נחזור לכאן שוב כדי לשמח עוד ועוד ילדים. יותר מאשר הביקור שלנו שימח אותם, הוא שימח אותנו והעניק לנו הרגשה הרבה יותר טובה".

ראש העיר אביחי שטרן: "הנוער שלנו איכותי וערכי, מלא מוטיבציה לעשייה חברתית למען הקהילה. אני שמח שהנוסחה שלנו עובדת: להאמין בילדים, להציב להם יעדים גבוהים בכל התחומים ולחנך אותם לאחריות אישית וחברתית. אני מודה לרשת המתנ"סים שלנו, למחלקת הילדים והנוער ולמועצת התלמידים והנוער על היוזמה ועל כל מה שהם עושים לאורך כל השנה. יש לנו נוער איכותי וכולנו צריכים להיות גאים על כך".