המטרה: שמירת בריאותם של תושבי קריית שמונה והגליל

מנכ"ל איחוד והצלה משה טייטלבוים: "לקריית שמונה יש מנהיגות צעירה וחדשנית ותושבים עם גאווה מקומית חזקה. בשנים האחרונות פיתחנו את רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה בקריית שמונה והסביבה ואנו רואים בכל יום כיצד הדבר תורם לשמירה על בריאותם של תושבי העיר".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 31/01/2019 08:33

בישיבת עבודה שנערכה השבוע עם אנשי איחוד והצלה סוכם להגביר את שיתוף הפעולה בין שני הגופים במטרה לשמור על בריאותם של תושבי קריית שיונה והגליל.

מנכ"ל איחוד והצלה משה טייטלבוים: "לקריית שמונה יש מנהיגות צעירה וחדשנית ותושבים עם גאווה מקומית חזקה. בשנים האחרונות פיתחנו את רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה בקריית שמונה והסביבה ואנו רואים בכל יום כיצד הדבר תורם לשמירה על בריאותם של תושבי העיר. כעת, יחד עם ראש העיר והתושבים, אנו נחזק ונרחיב את רשת המתנדבים שלנו, יחד עם הקהילה ולמענה".

ראש העיר אביחי שטרן ומנכ"ל העירייה יורם ביטון הודו לאנשי איחוד והצלה על פעילותם  מצילת החיים במדינת ישראל בכלל ובקריית שמונה בפרט ואמרו כי יעניקו את כל הסיוע הדרוש כדי להעמיק את שיתוף הפעולה עם איחוד והצלה ולסייע בכל מה שדרוש כדי להרחיב את פעילות איחוד והצלה בעיר.