אירוע שיא של נטיעות ט"ו בשבט בחווה החקלאית

ראש העיר: "אני מאחל לכולנו שנדע להתחבר לאדמה ולארץ שלנו. כמו שהעצים גדלים וצומחים בזכות שורשיהם החזקים באדמה, כך אני משוכנע שגם תלמידי בתי הספר שלנו יצמחו, יגדלו ויפרחו בזכות הערכים שהם מקבלים בבית ובבתי הספר בעיר".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 31/01/2019 08:35

במסגרת חגיגת שבוע ט"ו בשבט בחווה החקלאית, התארחו אתמול בחווה ראש העיר אביחי שטרן, מנהל אגף חינוך מחוז צפון של קק"ל דני פדידה, סגנית ראש העיר והממונה על החינוך ד"ר אביבה ויצמן זריהן, שוטרי ומתנדבי תחנת המשטרה בקריית שמונה ותלמידי בתי הספר בעיר ובאזור, ליום גדוש בפעילויות ייחודיות וכמובן לטקס נטיעות.

את הפעילויות הוביל צוות מורי החווה ובראשם סגן המנהלת אמיר לזר, אשר עמל שבועות רבים על הפקת האירוע וגם היה אחראי על תיעוד היום המוצלח.

בעירייה ביקשו להודות למנהלת החווה ורד אביטל פרץ על הניהול המקצועי של המקום.

ראש העיר אביחי שטרן: "בעידן הזה שבעצם אנחנו מקדשים את  מרחבי הלמידה הסטנדרטים בכיתות, אין יותר חשוב מלהגיע למרחב למידה כמו זה שיש לנו בחווה החקלאית, להתחבר דרך האדמה, דרך השטח ורק כך מגיעה הפריחה האמיתית. אני מאחל לכולנו שנדע להתחבר לאדמה ולארץ שלנו. כמו שהעצים גדלים וצומחים בזכות שורשיהם החזקים באדמה, כך אני משוכנע שגם תלמידי בתי הספר שלנו יצמחו, יגדלו ויפרחו בזכות הערכים שהם מקבלים בבית ובבתי הספר בעיר. אני ימשיך לפעול לחיזוק החווה החקלאית בקריית שמונה".

חגיגות טו בשבט בחווה החקלאית