עדלאידע בסימן "70 שנה לקריית שמונה"

ראש העיר אביחי שטרן: "אני מברך על מגוון הרחב של הפעולות והאירועים המתקיימים בקריית שמונה בשיתוף ובמעורבות התושבים והקהילה. אני קורא לכל התושבים להשתתף במגוון הרחב של האירועים וליהנות יחד עמנו בשלל אירועי התרבות לכל המשפחה".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 12/03/2019 13:14

פורים שמח צפוי  לתושבי קריית שמונה בכלל ולילדי העיר בפרט: ביום שישי 22.3.19 - תיערך תהלוכת עדלאידע ענקית בהשתתפות ילדים מכל רחבי העיר, ארגוני נוער, יחידת הנוער העירונית, מוטב יחדיו, ילדי קיבוצים ומושבים מהאזור ומשתתפים נוספים.

עיריית קריית שמונה ורשת המתנ"סים העירונית מובילים את הפרויקט ומצפים להשתתפות של אלפי צועדים בתהלוכת העדלאידע בעיר שתהיה השנה בסימן 70 שנה לקריית שמונה.

התהלוכה השנה תצא מבית הספר יצחק הנשיא בעיר  ותעבור דרך הרחובות עולי הגרדום, הרצל, ארלוזורוב ותסתיים ברחבת מרכז הכיכרות.

ההתכנסות החל מהשעה 08:30 סמוך לבית הספר יצחק הנשיא. יציאה לתהלוכה בשעה 09:30.

מיקום יציאת התהלוכה נבחר כחלק מהרצון להנגיש את התהלוכה לכל שכונות העיר, כאשר בכל שנה נבחר אזור אחר ברחבי העיר.

במסע התהלוכה ישתתפו בובות ענק, הולכי קביים, משאיות מוזיקליות ואטרקציות נוספות.

בסיום התהלוכה, בסביבות השעה 10:45, יתקיים במרכז הכיכרות, סמוך להיכל התרבות, אירוע ססגוני עם דוכני פעילות שיופעלו על ידי ארגוני הנוער, במה מרכזית בה יופיעו פרחי קריית שמונה, להקות המחול של קריית שמונה ואירוע השיא - מופע של כוכב הילדים – יונתן מרגי.

גם השנה תתקיים תחרות תחפושות נושאת פרסים.

במוצ"ש 23.3.19 ייערך במתנ"ס ארתור פוקס נשף פורים לגילאי 50+. ניתן לרכוש כרטיסים במתנ"ס.

עוד קודם לתהלוכת העדלאידע ולמופע שלאחריו יתקיימו ביום שלישי 19.3.19 שלושה פורימונים במנהלות רובע א', ג' ו-ד' בהובלת מוטב יחדיו. דוכני הפעלה, תחרויות ומשחקים לכל המשפחה ימתינו לילדי העיר שישתתפו באירועים המיוחדים האלה.

עקבו אחר הפרסומים בדף הפייסבוק של העירייה.

ביום רביעי 20.3.19 בשעה 17:45 תתקיים קריאת מגילה קהילתית בבית וונקובר.

בסיום קריאת המגילה תתקיים ארוחה משותפת לפתיחת הצום.

מייד לאחר מכן בשעה 21:00 יתקיים ערב ריקודים לנשים.

ראש העיר אביחי שטרן: "אני מברך על מגוון הרחב של הפעולות והאירועים המתקיימים בקריית שמונה בשיתוף ובמעורבות התושבים והקהילה. אני קורא לכל התושבים להשתתף במגוון הרחב של האירועים וליהנות יחד עמנו בשלל אירועי התרבות לכל המשפחה".

מנכ"ל רשת המתנ"סים אלעד קוז'יקרו שמוביל ושוקד על הפקת העדלאידע ואירועי פורים אמר: "צפויה לתושבי ובעיקר לילדי קריית שמונה חוויה בלתי נשכחת. בואו בהמוניכם למגוון אירועי פורים שהכנו במיוחד בשבילכם".