גאווה: פרס חינוך ארצי לגן גפן מקריית שמונה

מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון: "גן גפן מעודד עשייה מתמדת מתוך שאיפה למצוינות בכל תחומי החיים".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 28/03/2019 08:28

כבוד למערכת החינוך בקריית שמונה: גן ממ"ד גפן בניהולה של הגננת עופרה גפן זכה בפרס חינוך ארצי.

וועדת הפרס שביקרה לאחרונה בגן התרשמה מהנעשה בו ומסביבת הלמידה העשירה המבטאת שותפות ויזמות בין ילדי הגן לקהילה.

הממונה על מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אונה שמחון: "אני שמחה לברך את מנהלת גן גפן הגב' עופרה גבאי על הזכייה בפרס החינוך הממלכתי דתי לשנת תשע"ט. גן גפן מעודד עשייה מתמדת מתוך שאיפה למצוינות בכל תחומי החיים. הגננת השכילה לרקום שיתופי פעולה עם גורמים מגוונים, גיבשה את הצוות ורתמה את ההורים, השכנים והדיירים בשכונה, לעבודה משותפת בשקיפות מלאה תוך יצירת אקלים מיטבי ומשמעותי בגן. לאור עשייה ברוכה זו, זכה גן גפן בפרס החמ"ד".

ראש העיר עו"ד אביחי שטרן: "מאושר וגאה יחד עם צוות הגן, ההורים ובמיוחד הילדים שלנו. יש לנו מערכת חינוך טובה. נמשיך להשקיע משאבים רבים בחיזוק החינוך בקריית שמונה כי זה הדבר החשוב ביותר שיש. אני מברך את הגננת עופרה גבאי וצוות הגן שהצליחו להוביל את הגן להכרתו כגן ירוק תוך יצירת שפה קהילתית להגברת המודעות לטיפוח ושימור הסביבה בהיבטים חינוכיים וערכיים מגוונים ופיתוח חזון המבוסס על ערכים".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך בעירייה ד"ר אביבה ויצמן זריהן: "כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד לגננת עופרה גבאי, לכל צוות הגן, להורים שנותנים אמון במערכת החינוך ומפקידים את ילדיהם מידי בוקר אצל הצוות הנפלא בגנים בכלל ובגן גפן בפרט. אני מוסרת יישר כח גדול לצוותי החינוך שלנו בגנים - גננות והסייעות יד ימינן. גן גפן זכה בפרס, אבל מבחינתי כל הגנים שלנו בקריית שמונה טובים וראויים. בימים אלו אנו ממשיכים לחזק את מערכת החינוך שלנו ולהכין תוכניות להעצמת הילדים שלנו מגילאי הגן ועד התיכון".

סגנית ראש העיר ויצמן זריהן ומנהלת אגף החינוך סיגל כהן יחד עם צוות הגן ישתתפו ביום ראשון הקרוב בטקס חלוקת הפרס באוניברסיטת בר אילן.