מתחם פנאי לילדים הוקם בבית הספר מגינים

חברת איתוראן ממשיכה להשקיע במוסדות חינוך בקריית שמונה. "לראות 40 מנהלים בכירים של חברת איתוראן לובשים סרבלי עבודה ועובדים פיזית בהקמת מתחם מיוחד לילדי קריית שמונה, זה בהחלט מראה מרגש שמלמד על האהבה שיש לאנשים היקרים האלה לעיר קריית שמונה ולתושביה", אמר ר

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 16/05/2019 08:30

חברת איתוראן ממשיכה להשקיע בקריית שמונה: בימים האחרונים שהו עובדי ומנהלי החברה בקריית שמונה ועסקו בהקמת ושיפוץ חצר מיוחדת לילדי כיתת התקשורת בבית הספר המגינים.

עשרות מנהלי ועובדי החברה הגיעו השבוע לקריית שמונה ועבדו מהבוקר עד הערב בבית הספר מגינים כדי למלא אחר משאלתם של תלמידי בית הספר.

העבודות כללו בין השאר הקמת מתחם פנאי ענק לילדים עם צרכים מיוחדים. בין השאר הוקמו בגינה, שביל חושים, פינות ישיבה, בתי עץ וגינת ירק.

המתחם שהוקם ישמש בין היתר גם את תלמידי בתי הספר לחינוך מיוחד רננים וגוונים.

בנוסף תרמה חברת איתוראן מטבח לימודי שישרת את תלמידי החינוך המיוחד בבית הספר המגינים.

מדובר בפרויקט נוסף, במסגרת הפרויקטים השנתיים שמבוצעים על ידי חברת איתוראן במוסדות החינוך בעיר.

כזכור, חברת איתוראן שיפצה בבית הספר מגינים את "בית השרת" והפכה אותו לחדרים טיפוליים פרא-רפואיים לזכרם של שמעון בנג'ו אב הבית של בית הספר שנהרג יחד עם בתו רינה בהתקפת הקטיושות על העיר בשנת 1970.

מנהלת בית הספר שרית כרסנטי-אוחנה: "אני מברכת על היוזמה למען ילדים עם צרכים מיוחדים בבית הספר ובסביבתו".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ד"ר אביבה ויצמן זריהן: "אני מודה לחברת איתוראן ולמשפחת שרצקי על החשיבות שהם נותנים לתרומה לקהילה ובעיקר למערכת החינוך שלנו. אין ספק שצריך להעצים את הקשרים ההדדיים בינינו. מבחינתי זו דוגמא  ומופת למפעלים קהילתיים ששותפים להם מערכת החינוך, אנשי עסקים ואנשים טובים שאיכפת להם".

ראש העיר עו"ד אביחי שטרן הודה לאיזי שרצקי ולמנכ"לים של החברה ניר ואייל שרצקי שעבדו באופן אישי בבית הספר בהקמת המתחם המיוחד. "אני מודה למשפחת שרצקי, לחברת איתוראן ועובדיה, על הפרוייקט המדהים הזה ועל כל הפרויקטים שהם מבצעים בעיר. לראות 40 מנהלים בכירים של חברת איתוראן לובשים סרבלי עבודה ועובדים פיזית בהקמת מתחם מיוחד לילדי קריית שמונה זה בהחלט מראה מרגש שמלמד על האהבה שיש לאנשים היקרים האלה לעיר קריית שמונה ולתושביה", אמר ראש העיר.