לאחר 9 שנים - נפתח סניף עמותת "קו לחיים" בקריית שמונה

לפני כ-9 שנים נסגרו המתנ"סים בקריית שמונה ואיתם סניף "קו לחיים" שמוקם בזמנו במתנ"ס ארתור פוקס ' ראש העיר: "שמח שנפלה בחלקי הזכות לחנוך את מועדונית קו לחיים בקריית שמונה".

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 23/05/2019 08:10

בטקס מרגש במעמד רבה של קריית שמונה צפניה דרורי, ראש העיר קריית שמונה עו"ד אביחי שטרן, ראש המועצה האזורית מבואות החרמון בני בן מובחר, יו"ר הועד המנהל של עמותת קו לחיים אברהם אלפסי ומנכ"לית העמותה רינה עידן, נחנך השבוע סניף עמותת "קו לחיים" בקריית שמונה, שישמש כמועדונית לילדי ומתנדבי קו לחיים בעיר.

כזכור, לפני כ-9 שנים נסגרו המתנ"סים בקריית שמונה ואיתם גם סניף "קו לחיים" שמוקם בזמנו במתנ"ס ארתור פוקס.

בחודשים האחרונים השקיעה עיריית קריית שמונה מאמצים גדולים כדי למצוא מקום ראוי בו יוכלו הילדים שלנו, המתמודדים עם נכויות מורכבות, להגיע וליהנות מפעילות מעשירה במקום נגיש ומכבד. המאמצים נשאו פרי והמקום שנבחר הוא מרכז משאבים, במקום בו פעל בעבר מתנ"ס אשכול.

בשנים האחרונות אימצה ישיבת ההסדר בערי את ילדי קו לחיים והעניקה להם חום ואהבה בזכות תלמידי הישיבה ובני נוער מתנדבים מקריית שמונה.

בטקס חנוכת המקום אמר ראש העיר עו"ד אביחי שטרן: "אני יודע שהעמותה מטפלת בעשרות ילדים מקריית שמונה אבל זה לא מספיק. לכן, חשוב לי שנאתר את כל אותם ילדים נוספים ונחבר אותם לפעילות המועדונית. כבר הנחתי את אנשי אגף הרווחה לאתר את כל אותן משפחות שילדיהם יכולים לקבל סיוע ולחבר אותן למועדונית קו לחיים. חשוב גם להגדיל את כמות המתנדבים ולחבר את בני הנוער שלנו גם לפעילות חשובה זו, ובכך לחזק את החוסן החברתי של עירנו. אני ועובדי הרשות נמשיך לסייע בכל דבר ועיניין כדי להעצים את המקום ולהעניק את הכי טוב שאפשר לילדים הנפלאים החברים במועדונית קו לחיים שכשמה כן היא מעניקה חיים טובים לחבריה".

קו לחיים