עשרות משפחות מתעניינות לעבור ולהתגורר בקריית שמונה

במסגרת יריד ההתיישבות שנערך בסוף השבוע בקריית שמונה.
"כבוד הוא לנו לפתוח את שעריה של קריית שמונה לאוכלוסיות חדשות וצעירות ולהציע מרחב של הזדמנויות במגוון רחב של תחומים", אמר ראש העיר עו"ד אביחי שטרן

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 28/05/2019 09:12

עשרות משפחות מקריית שמונה ומחוצה לה השתתפו ביום חמישי האחרון ביריד התיישבות מיוחד שנערך בבית החאן, במטרה לקלוט משפחות חדשות בקריית שמונה.

"כבוד הוא לנו לפתוח את שעריה של קריית שמונה לאוכלוסיות חדשות וצעירות ולהציע מרחב של הזדמנויות במגוון רחב של תחומים", אמר ראש העיר  עו"ד אביחי שטרן בפתח דבריו. "אני מזמין אתכם, באופן אישי, להצטרף אלינו, להצטרף למשפחות ולזוגות הצעירים שכבר חזרו הביתה, למסע הארוך, המאתגר והמשמעותי בדרך להפיכתה של קריית שמונה למקום הכי טוב במדינת ישראל".

עשרות משפחות חדשות הגיעו ליריד במטרה להתרשם מהעיר ולקבל מידע על ההתפתחות העירונית, על מערכת החינוך, אפשרויות תעסוקה ופתרונות דיור.

במהלך היריד התקיים הפנינג לילדים והפעלות על ידי תנועות הנוער של קריית שמונה. כמו כן הופיע האומן חנן בן ארי.

במקום חולקו ברושורים עם רקע על העיר וחומרי פרסום שונים תחת הכותרת: "8 חוזרים הביתה – מצטרפים לקהילה בקריית שמונה".

בעירייה ביקשו לברך על שיתוף הפעולה של מרכז צעירים ותעסוקה שהוביל את היריד, יחד עם הקהילה הצעירה ומוטב יחדיו וציינו כי זוהי רק ההתחלה בתהליך החשוב של שימור, קליטת והשבת צעירי קריית שמונה הביתה לצד קליטת משפחות נוספות בקריית שמונה.

"אנחנו מברכים את המשפחות שהביעו רצון גדול להצטרף לקהילת קריית שמונה ונעשה הכל כדי לקלוט עוד ועוד משפחות בעירנו", אמרו בעירייה.