מעודדים מצוינות דרך סיפורי ההצלחה של בוגרי בית הספר

בוגרי בית הספר חזרו לכיתות בהם למדו כילדים - הפעם כדי להרצות בפני התלמידים הצעירים על הדרך שעברו מאז היותם תלמידים בבית הספר מצודות ועד היום.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 03/06/2019 13:32

במסגרת יום שיא לעידוד וטיפוח המצוינות, שמתקיים מדי שנה בבית הספר מצודות, אירח בית הספר בסוף השבוע האחרון 8 בוגרים שעושים חייל בתחומי עיסוק שונים ברחבי המדינה.

לאחר הטקס המרגש חזרו הבוגרים לכיתות בהם למדו כילדים והפעם כדי להרצות בפני התלמידים הצעירים על הדרך שעברו מאז היותם תלמידים בבית הספר מצודות ועד היום.

כייף לדעת שבוגרי מערכת החינוך של קריית שמונה עושים חיל בארץ ובעולם. ניתן למצוא אותם בכל מקום שמשפיע בצורה זו או אחרת על איכות החיים שלנו.

תלמידי בית הספר התיכון 'דרכא' דנציגר שלמדו בעבר במצודות קיימו פעילות משותפת עם תלמידי כיתות א' -ג'.

ראש העיר אביחי שטרן: "איזה כייף לפתוח את הבוקר, לראות את התלמידים שלנו בהווה, את בוגרי בית הספר מצודות ומערכת החינוך שלנו ולדבר על מצוינות. אין ספק שמדובר ביום מיוחד ואני רוצה לברך את מנהלת בית הספר שולה בן שטרית על היוזמה והחשיבה מחוץ לקופסא. אני מבקש להודות למארגני היום ולכם תלמידים יקרים שלנו אני אומר – תלמדו טוב, תתמידו, תהיו נחושים להצליח ובעוד מספר שנים תגיעו לכאן כבוגרים ותספרו בעצמכם את סיפור ההצלחה האישי שלכם. תחלמו להצליח מהיום ותגשימו זאת מחר, כי חלומות סופם להתגשם".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ד"ר אביבה ויצמן זריהן: "מערכת החינוך והמורים בקריית שמונה נשארים בליבנו ומובילים אותנו לאורך השנים כל אחד לתחומי מומחיות ומצוינות אחרים. בית הספר מצודות יכול להתגאות בבוגריו המוכשרים ובעצם קיום הטקס המיוחד והמרגש הזה".

היום נחתם במפגש שירה בציבור לכבוד חגיגות ה-70 לקריית שמונה.

מעודדים מצוינות