הורים טובים יותר למתבגרים

תוכנית "בשביל המשפחה" בהובלת עיריית קריית שמונה, רשת המתנ"סים, מוטב יחדיו , עמותת מת"ת והתוכנית הלאומית 360 פתחה את שנת הפעילות השלישית בעיר.במסגרת התוכנית מתקיימות לאורך השנה סדנאות להורים, סגלי הוראה וילדים במגוון רחב של תחומים לפי הצרכים העולים מהשטח.


תוכנית "בשביל המשפחה" בהובלת עיריית קריית שמונה, רשת המתנ"סים, מוטב יחדיו , עמותת מת"ת והתוכנית הלאומית 360  פתחה את שנת הפעילות השלישית בעיר.במסגרת התוכנית מתקיימות לאורך השנה סדנאות להורים, סגלי הוראה וילדים במגוון רחב של תחומים לפי הצרכים העולים מהשטח.

הסדנאות מתקיימות בשיתוף ארגונים שונים בקהילה ומעוברות ע"י אנשי מקצוע בתחומים השונים.

ביום ראשון האחרון הסתיימה סדנא ראשונה לשנה הנוכחית

.סדנת "צועדים אל הורות טובה יותר" בהנחיית עינת הירש ובשיתוף הספרייה העירונית בהנהלתה של הגברת עירית אדרי ובה השתתפו כ-15 הורים מהכיתה ח בבית הספר "דרכא דנציגר" של המחנכת רוית נגר שדחפה ויזמה את שיתוף הפעולה.

בסיום הסדנה המשתתפים בה כבר דרשו סדנת המשך.  

רלי צדוק רכזת התכונית: "אומנם אנו נמצאים בשנה השלישית של התוכנית אך כל פעם זה מרגש ומשמח לראות את שיתופי הפעולה הנרקמים עם אנשי החינוך והמקצוע יחד עם הורי קריית שמונה"

שיהיה לכולנו המשך שנת עשייה פורה ומוצלחת .

מוזמנים לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק "בשביל המשפחה- הדרכת הורים קריית שמונה.

ראש העיר ניסים מלכה: "נמשיך לקיים סדנאות בכל התחומים ולכל האוכלוסיות במטרה ליצור קהילה חזקה ואיכותית ולהעניק לכולם ארגז כלים לחיים טובים יותר".