שלא נזדקק... שירות חדש לתושבים: סוכות אבלים כולל ציוד מלא

בימים האחרונים נרכשו 3 סוכות אבלים כולל אבזור מלא תרומת בעלי קבוצת הכדורגל עירוני איתוראן קריית שמונה איזי שרצקי

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 23/07/2019 10:32

בעלי קבוצת הכדורגל עירוני איתוראן קריית שמונה איזי שרצקי נענה בחיוב לבקשתם של ראש העיר אביחי שטרן וסגנו יורם ממן ויממן עלות רכישתם של 3 סוכות אבלים כולל ציוד מלא, כדי לסייע למשפחות אבלות בקריית שמונה. מדובר בעלות כספית של כ-100 אלף שקלים.

בימים האחרונים כבר נרכשו 3 סוכות אבלים בגדלים שונים (גדול, בינוני וקטן), כיסאות ושולחנות באיכות משובחת, כיסאות אבלים, מצננים לקיץ, תנורים לחורף, מערכת תיאורה, גנרטור, ארון קודש וספר תורה, בימת תפילה וסידורי תפילה בכל הנוסחים, כיפות, נרות נשמה, מיחמים, קולר מים ומפות שולחן.

הקמת סוכות האבלים תתבצע על ידי צוות בית חב"ד קריית שמונה בראשות הרב יגאל ציפורי ובשיתוף עיריית קריית שמונה.

ראש העיר אביחי שטרן: "אני מודה לאיזי שרצקי על תרומתו החשובה שתסייע למשפחות בעיר בשעתן הקשה. איזי שרצקי ממשיך להשקיע ולתרום לפרויקטים חשובים בעיר ועל כך אני מלא הערכה. הבוקר כבר הנחתי את צוותי הרשות להעניק שירות מיידי לכל משפחה שאיבדה את יקירה ולסייע בכל מה שצריך מהקמת סוכת אבלים ועד אבזורה המלא כדי להקל ולו במעט על המשפחה ברגעים הקשים שלה. מקווה שלא יהיה ביקוש לסוכות אלה ואף משפחה בקריית שמונה לא תחווה צער וכאב".

משפחות המעוניינות בסוכות מתבקשות לפנות בצורה מסודרת לבית חב"ד קריית שמונה בטלפון: 6943770 או לטלפונים הניידים: 054-7704576 (הרב יגאל ציפורי) או 054-7704575 (עמי משה). 

השירות ניתן ללא תשלום, אך מחויב בחתימה על מסמך התחייבות להחזרת הציוד והשארת שיק פיקדון עד להחזרת הציוד כולו ובאופן תקין.

נקווה שלא נזדקק והסוכות ישמשו אותנו אך ורק באירועים משמחים!