מצה"ל באהבה

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 25/07/2019 09:34

לוחמי החסד של סח"י ממשיכים את הנתינה גם בצבא!

לוחמי החסד של סח"י יחד עם חיילי חטיבה 75 מגדוד 7 של חיל השריון המשרתים ברמת הגולן ביוזמתו של ליאור סבג בוגר של סח"י שמשרת בגדוד השריון, הגיעו הבוקר לקריית שמונה כדי לבצע עבודה למען הקהילה ברחוב אורי אילן 16.

"החזון שלנו לקהילת נתינה שתעזור איש לרעהו עובר דרך כל אחד מאיתנו, לוחמי החסד של סח"י ממשיכים את רצף הנתינה גם בצבא והופכים את העולם למקום טוב יותר לחיות בו", אמר אושרי קריאף רכז הבוגרים של סח"י.

סגן אורן אלבז מפקד המחלקה: "חשוב שהחיילים שלי יהיו מצטיינים לא רק בשמירה על גבול הצפון, אלא גם בתרומה לקהילה ויסייעו לתושבים ולעיר בכל מה שנתבקש".

קריאף יצר קשר עם לשכת ראש העיר ובתיאום עם אגף שפ"ע והמוקד העירוני הוחלט לשלוח את החיילים לרחוב אורי אילן כדי לבצע עבודות צביעה וניקיון. "הגענו עם 12 חיילים ועם לוחמי החסד של סח"י מצפת שעשו עבודות ניקיון, צביעה וכל מה שהתבקשנו. עשינו זאת מכל הלב. התחברנו לשכנים והפכנו ביום אחד לחלק מקריית שמונה", אמר סגן אלבז.

הדיירים המתגוררים בבלוק 16 ברחוב אורי אילן התרגשו מאוד מהמחווה והרעיפו על החיילים המון אהבה לצד פינוק מושלם ואירוח כיד המלך. "החיילים אמרו שזה מילא אותם והם מחכים כבר לפעם הבאה", אמר סגן אלבז.

ראש העיר אביחי שטרן הודה לחיילים על המעשה הטוב שבחרו לעשות בקריית שמונה. "אשרינו שיש לנו חיילים עם נשמה. חיילים עם ערכים ונתינה", אמר ראש העיר.

בעירייה ביקשו להודות ללוחמי החסד של סח"י ששוב צובעים לנו את העיר בצבעים של טוב וחסד.