מלגות בסכום שלכ-200 אלף שקלים חולקו לבני קריית שמונה

לראשונה: מלגות לבני ארבעים פלוס, לספורטאים מצטיינים, תלמידי ישיבות ללומדים בקורסים מקצועיים

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 14/11/2019 17:06

עיריית קריית שמונה חילקה השבוע 46 מלגות בסכום של למעלה מ-200 אלף שקלים  לספורטאים, בני ישיבות, מוזיקאים, אקדמאים, עתודאים ונרשמים לקורסים מקצועיים כולל מלגות מיוחדות לבני 40 פלוס.

וועדה מיוחדת שהוקמה לצורך כך בחנה כ-170 בקשות ובסופו של התהליך ולאחר בחינת הקריטריונים שנקבעו, נבחרו 46 תושבי העיר שקיבלו השבוע את המלגות בקטגוריות השונות.

כחלק מקבלת המלגה התחייבו המקבלים להתנדב למען הקהילה בין 25 ל-130 שעות, ביחס לגובה המלגה.

ראש העיר אביחי שטרן ונשיא קרן אור מצרפת ד"ר ג'יל טייב העניקו את המלגות לזכאים בטקס מרגש שנערך במלון הגושרים בו שהתה המשלחת הצרפתית.

ראש העיר אביחי שטרן: "כאשר התארחתי בצרפת, לפני כארבעה חודשים, ביקשתי מג'יל ומחברי קרן אור את סיועם בהענקת מלגות לבני קריית שמונה. אני שמח שבקשתי נענתה בחיוב.  לראשונה, לא רק מי שלומד לימודים אקדמאיים זוכה למלגה, אלא גם בני ארבעים פלוס, ספורטאים, תלמידי ישיבות וגם מי שבחר ללמוד לימודים מקצועיים. אני מאחל למקבלי המלגות הצלחה במסלול הלימודים בו בחרו". 

כזכור, לפני כחודשיים פרסמה הרשות קול קורא וביקשה מבני העיר להגיש בקשות לקבלת מלגות. לצורך כך הוקמה, כאמור, וועדה מיוחדת בראשה עמד סגן ראש העיר ויו"ר וועדת המלגות מישל בן שימול.

בעירייה ביקשו להודות לסגן ראש העיר ויו"ר וועדת המלגות מישל בן שימול על הובלת התהליך וציינו את מקבלי המלגות שקיבלו על עצמם לתרום שעות למען הקהילה ובכך להיות שותפים לתהליכים הקהילתיים המתרחשים בעיר.

חלוקת מלגות לבני 40 פלוס 1

חלוקת מלגות לבני 40 פלוס 2

חלוקת מלגות לבני 40 פלוס 3