מפתח העיר לד"ר ג'יל טייב ורעייתו קארן

בטקס מרגש שנערך השבוע במלון הגושרים העניק ראש העיר אביחי שטרן את מפתח העיר לבני הזוג ג'יל וקארן נשיאי A.B.S.I ו- A.S.I קרן אור מצרפת על תרומתם הרבה לפיתוחה של קריית שמונה ולרווחת תושביה.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 14/11/2019 17:22

במהלך הערב המרגש הודה ראש העיר לבני הזוג טייב ולחברי קרן אור על חידוש הקשר עם קריית שמונה, על מבצע המשקפיים שנערך בעיר בימים אלה ועל תרומת 160 אלף שקלים לטובת מלגות שחולקו לבני קריית שמונה במהלך הערב.

ראש העיר: "ביקרתי משך 3 ימים באולם הספורט העירוני שם קיימנו את פרויקט המשקפים 2019 והתרגשתי לראות את התושבים, ביניהם בני הגיל השלישי, בעלי צרכים מיוחדים, תלמידים וילדי הגנים, נוטלים חלק בפרויקט הכל כך מרגש הזה", אמר ראש העיר.

בטקס הענקת מפתח העיר לבני הזוג טייב אמר ראש העיר: "אני מבקש לומר לג'יל וקארן היקרים – תודה בשמי ובשם תושבי קריית שמונה והגליל על נתינתכם ותרומתכם.

כאשר התארחתי אצלכם בצרפת, לפני כארבעה חודשים, ביקשתם לתרום לפרויקטים בנושאי חינוך ורווחה. אני שמח שנעניתם לבקשתי לתרום גם סכום נכבד למלגות לבני קריית שמונה בנוסף לפרוייקט המשקפים. תבורכו מפי עליון.

אני מבקש להודות לצוותים הרפואיים מצרפת ומישראל אשר עושים את עבודתם במקצועיות ובמסירות רבה.

אתם הפנים היפות של העם היהודי ושל העולם כולו.

אתם חלק בלתי נפרד ממשפחת קריית שמונה.

העיר שלנו היא הבית שלכם.

חשוב לי לומר כי קארן וג'יל טייב – עושים משך מספר עשורים רבות למען תושבי קריית שמונה, חיילי צה"ל ומדינת ישראל.

ברצוני להוקיר לכם בשמי ובשם תושבי קריית שמונה על תרומתכם ונדיבותכם  יוצאת הדופן למען חיזוקה של עירנו ולרווחת תושביה ולהעניק לכם את אחד מאותות הכבוד המשמעותיים ביותר - את מפתח העיר קריית שמונה.

הכבוד כולו שלנו.

מגיע לכם!"

טקס מתן מפתח העיר