קסדה במתנה לכל רוכב אופניים חשמליים

ראש העיר אביחי שטרן ומפקד משטרת קריית שמונה סנ"צ איאד פרג' נפגשו עם בני הנוער, שוחחו עימם על חשיבות רכיבה בטוחה וחילקו חומרי הסברה בנושא. בסה"כ חולקו 100 קסדות לנערים ונערות שברשותם אופניים חשמליים וכל אחת ואחד מהם חתמו על אמנה לרכיבה בטוחה.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 17/12/2019 14:30

השיטור העירוני בשותפות עם הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול, הרלב"ד ואגף הספורט בעיריית קריית שמונה הקימו 3 עמדות הסברה וחלוקת קסדות בבתי הספר דרכא דנציגר, דרכא המתמיד וברנקו וייס.
 
ראש העיר אביחי שטרן ומפקד משטרת קריית שמונה סנ"צ איאד פרג' נפגשו עם בני הנוער, שוחחו עימם על חשיבות רכיבה בטוחה וחילקו חומרי הסברה בנושא.
 
סה"כ חולקו 100 קסדות לנערים ונערות שברשותם אופניים חשמליים וכל אחת ואחד מהם חתמו על אמנה לרכיבה בטוחה.
 
יום המודעות הינו חלק מסדרת פעולות שעיריית קריית שמונה והמשטרה מבצעת להעלאת המודעות בנושא.
 
ראש העיר אביחי שטרן הודה למפקד משטרת קריית שמונה, לשיטור העירוני, לרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול ולרשות לבטיחות בדרכים על ארגון היום המיוחד וביקש מבני הנוער בקריית שמונה לרכב בזהירות ועל פי כללי הבטיחות.
 
ראש העיר: "אנחנו רואים בשמירה על ביטחונם ובטיחותם של הילדים שלנו משימה ממעלה ראשונה ולכן יזמנו את הצעד החשוב הזה של רכישת קסדות בטיחותיות וחלוקתן לתלמידים שיש ברשותם אופנים חשמליים. אני קורא לבני הנוער והילדים להשתמש בכל אמצעי הבטיחות שברשותם, לשים קסדה על הראש כי זו חובה ובעיקר לרכב בזהירות כי בטיחות מצילה חיים".
 
סגן ראש העיר יורם ממן, חבר מועצת העיר אלי ברמי, מנכ"ל העירייה יורם ביטון, מנהלי השיטור העירוני ליאור כהן ומפקד השיטור העירוני מפקח עזרא אל נקווה, סגן יחידת השיטור רס"ב צביקה עצמון ומנהלת בית הספר חניתה מעוז שוחחו באופן אישי עם הנערות והנערים על חשיבות השימוש בקסדה.  "השימוש בקסדה מציל חיים שכן הוא עשוי להקטין ב-50% את הסיכוי לפגיעת ראש, שמהווה כ- 30% מהפגיעות של רוכבי האופניים בזמן תאונה", אמרו בעירייה.