שמים את בני הנוער במרכז

אנשי עמותת עלם הפועלת מזה כ- 20 שנה בשותפות מקצועית מלאה עם הרשות נפגשו עם ראש העיר והגישו לו את הדו"ח המסכם את הפעילות לשנה החולפת.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 26/12/2019 11:23

בסוף השבוע האחרון התכנסו בלשכת ראש העיר, לישיבת סיכום שנת 2019 והצגת תוכניות עתידיות לשנת 2020, ראש העיר עו"ד אביחי שטרן, מנהל מרכז הנוער "הפוך על הפוך" בעיר עו"ס בן ישראל שאול, מנהלת תחום מרכזי הנוער בפריסה ארצית של עמותת עלם עו"ס אירית אלוני, מנהל התכנית הלאומית 360 לילדים ובני נוער בסיכון עמי זינתי ומנהלת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול ענבל נדלר.
בפתיח מרגש שיתף ראש העיר את חשיבות ההשקעה וההעצמה של בני הנוער בקריית שמונה ואמר כי נושא זה, הקרוב לליבו נמצא בראש מעייניו.  בשנת 2019 פקדו את מרכז הנוער "הפוך על הפוך" 266 בני נוער מקריית שמונה והאיזור. "הפוך על הפוך" מהווה מזה 20 שנה, עבור בני הנוער, דלת פתוחה, כתובת בטוחה לייעוץ ותמיכה, מקום שמאפשר התפתחות וצמיחה אישית ורגשית.
בני הנוער נהנים משלל פעילויות חברתיות ותכנים מעשירים ומעצימים החל מקבוצות חברתיות בנושאים שונים המעסיקים אותם בתקופת גיל ההתבגרות דרך הרצאות אורח מעוררי השראה וכמובן, קשר אישי עם צוות ומתנדבי המקום.
בן שאול מנהל המקום: "אני רוצה להודות ולהגיד שכל הפעולות והעשייה למען בני הנוער לא החיתה מתרחשת ללא תמיכה וליווי מקצועי של עמי זנתי וענבל נדלר נציגי הרשות וכמובן לא  הייתה מתאפשרת ללא תמיכה מלאה וגיבוי של ראש העיר. חימם את הלב לראות שבחלוף חודש לכניסתו לתפקיד, הגיע ראש העיר לפגוש  את בני הנוער, לדבר עימם בגובה העיניים ולשמוע את אשר על ליבם, נענה לצרכי המקום ודאג לשמור על קשר אישי ומקצועי במהלך השנה".
בסיכום הישיבה שמו למטרה יושבי השולחן ובראשם ראש העיר, לאתר ולהיות שם בשביל כל נער ונערה, להמשיך ולפתח מענים לצרכי בני הנוער העולים מהשטח. 
שמים את בני הנוער במרכז