מתכוננים לשירות משמעותי בצה"ל

ראש העיר אביחי שטרן שהגיע אמש לבקר את נערות ונערי אחריי באימון שגרתי של הקבוצה

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 30/12/2019 15:21

 

"בשביל כל אחד אחר, אחריי היא עמותה שמעודדת שירות משמעותי עם דגש על כושר קרבי, אבל בשבילנו אחריי זו משפחה״, עם המילים האלו החליטה שקד מרדכי, חניכה באחריי לצה״ל קריית שמונה, לקבל את ראש העיר אביחי שטרן שהגיע אמש לבקר את נערות ונערי אחריי באימון שגרתי של הקבוצה.

משפחת אחריי בקריית שמונה מורכבת מעשרות תלמידי כיתות י׳-י״ב מהעיר והסביבה שמחליטים בכל אימון מחדש שהם רוצים לתת מעצמם יותר, הרבה יותר למען העיר והמדינה.

בחודש האחרון הם זכו במקום הראשון ביום ספורט של מחוז אצבע הגליל באחריי, ובשבוע שעבר הם חזרו מסדרת שטח מאתגרת מאוד וחניכי הקבוצה זכו בחניכים מצטיינים.

חברי הקבוצה קבעו לעצמם יעד ברור - להתגייס לשירות משמעותי בצה"ל והם מגיעים בכל מזג האוויר פעמיים בשבוע לפעילות אחריי בעיר.

ראש העיר התרגש מאוד מהנוכחות של הנוער ומכוח הרצון שהם מפגינים ובירך את החניכים והחניכות להמשך עשייה משמעותית. ״כל אחד מכם הוא שגריר של קריית שמונה, אין לי ספק שאתם עוד תהיו בתפקידי מפתח בצבא וגם לאחר שירותכם הצבאי שאין לי ספק שיהיה שירות משמעותי ומאתגר. חשוב לי שתדעו כי אנחנו בעירייה קשובים ותמיד כאן בשבילכם לפני במהלך ואחרי שחרורכם".

בעירייה ביקשו להודות למדריך הקבוצה רועי בן זקן, תושב העיר, שמוביל את הנוער באהבה עצומה יחד עם אנשי הצוות שלצידו - מתן, לאורה, שני ויענקלה שמלווה את הקבוצה באמונה ואהבה.