מפתח התרבות של קריית שמונה הוענק למאיר מרציאנו בטקס פרידה מרגש

עיריית קריית שמונה ורשת המתנ"סים נפרדו מהאיש הכי מזוהה עם התרבות בקריית שמונה ממר התרבות המקומי מאיר מרציאנו.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 03/03/2020 10:35

אחרי עשרות שנים בעשייה ציבורית מאיר מרציאנו פורש לגימלאות והפרידה ממנו הייתה בסגנון "חיים שכאלה", בערב מיוחד ובלתי נשכח.
אין מי שלא מכיר את מאיר מרציאנו. מאיר המורה, מ"מ מנהל אגף החינוך, מנהל מחלקת הספורט, מנהל היכל התרבות, מנהל מחלקת התרבות, מפיק, מנחה ועוד שלל תפקידים מכובדים.
מאיר למעשה היה מפעל של איש אחד. את הכל עשה במקצועיות, במסירות ובאהבה.
באירוע שנערך לכבודו במתנ"ס ארתור פוקס אמר ראש העיר אביחי שטרן למאיר מרציאנו: "במשך עשרות שנים גדלנו עליך. אני יכול לומר גם "ממרום" גילי הצעיר  שלא היה אירוע או טקס עוד מימי בית הספר בו למדתי, שלא היית חלק  משמעותי בו. שנים רבות עשית למען הקהילה בקריית שמונה במגוון תחומים אך בעיקר בתחומי החינוך, הספורט והתרבות. אלפי ילדים ובני נוער עברו תחת כנפיך. שימשת דמות ומודל לחיקיו עבור רבים מאיתנו. קולך ושפתך הרהוטה הנעימו את מאות האירועים אותם הובלת והנחת במשך עשרות שנים. הפכת לקול של קריית שמונה. אני בטוח שיסכימו איתי כולם עם הקביעה  שהשם מאיר מרציאנו הפך למותג בעיר".
מרציאנו אומנם סיים באופן רשמי את תפקידו כמנהל התרבות של קריית שמונה, אך אנחנו  לא נפרדים ממרציאנו. מאיר האדם ימשיך ללוות ולהיות שותף שלנו לדרך עוד שנים רבות. 
הידע שצבר עשרות שנים הוא נכס צאן ברזל  שיהיה נר לרגלינו גם בעתיד.
מאיר היה חלק מאיתנו ותמיד יישאר כך.
במהלך הערב המיוחד אותו הפיק בהצלחה רבה אלעד קוזיקרו מנכ"ל רשת המתנ"סים בעיר, הוענק למרציאנו מפתח התרבות של קריית שמונה. מה שמגיע, מגיע!