"אורי אזולאי ז"ל הוא מודל לחיקוי עבור כל צעיר ישראלי"

את הדברים אמר ראש העיר במהלך יום ספורט אזורי שהתקיים השבוע בקריית שמונה לזכרו של אורי אזולאי ז"ל. יום הספורט אורגן על ידי עמותת אחרי.


את הדברים אמר ראש העיר במהלך יום ספורט אזורי שהתקיים השבוע בקריית שמונה לזכרו של אורי אזולאי ז"ל. יום הספורט אורגן על ידי עמותת אחרי.

"אורי אזולאי הוא מודל לחיקוי עבור כל צעיר ישראלי שמתגייס לשירות חובה בצה"ל", כך אמר ראש העיר בפתיחת יום הספורט המחוזי שנערך השבוע בקריית שמונה ואורגן על ידי עמותת אחרי.

 כ-180 חניכים ומדריכיהם מקריית שמונה, חצור, מעלות , מגדל , צפת ושלומי, השתתפו השבוע ביום ספורט מחוזי לזכרו של אורי אזולאי ז"ל. את החניכים ליוו מלגאים, ש״ש ומכיניסטים המתנדבים בקבוצות מכל אזור הצפון שנטלו  חלק בפרויקט חשוב זה. 
"אנו שמחים לקיים יום ספורט מיוחד לזכרו של אורי אזולאי ז"ל במקום בו הוא גדל והתחנך. כשמדברים על שירות משמעותי תוך שמירה על ערכים וכבוד הדדי אורי סימל בדיוק את הדברים הללו שאנו רוצים להנחיל לדור הצעיר", כך אמר בפתיחת הטקס אלעד גולני מנהל מחוז צפון בעמותת אחרי, "האירוע יצר תחושת הצלחה ומסוגלות בקרב החניכים תוך הידוק הקשרים החברתיים בין הקבוצות במחוז".

האירוע התחיל במרוץ ניווט ברחבי העיר קריית שמונה תוך ביצוע משימות המשלבות את התושבים עצמם ואת העסקים הנמצאים בנקודות השונות. בכל נקודה אליה הגיעו החניכים קיבלו אותם תושבי העיר בחיוך גדול ושיתוף פעולה מלא.
 בסוף החלק הראשון התכנסו הקבוצות שוב במגרש הסינטטי העירוני  בקריית שמונה לביצוע תחנות ספורטיביות מאתגרות וזאת בליווי מוזיקה, כיבוד ואנרגיות מטורפות.
ראש העיר ניסים מלכה נשא דברים וציין את חשיבותו של האירוע לנוער בכלל ולנוער בקריית שמונה בפרט.  עוד ציין ראש העיר כי אורי אזולאי ז"ל היה דמות ואישיות אהובה בעירנו וכי מבורכת היוזמה להנצחתו באירוע חינוכי וערכי זה.
ראש העיר: "אני פונה לצעירים שבינינו ואומר לכם אתם  העתיד שלנו. המשיכו לעסוק בספורט, המשיכו ללמוד כהלכה והמשיכו להתגייס לצה"ל וליחידות הקרביות. במותו הפך אורי אזולאי לבן של כולנו – גם בקרב אלו שלא הכירו אותו ונחשפו לדמותו רק לאחר מותו".

רונן אזולאי אחיו של אורי הוסיף ואמר כי זו גאווה גדולה לראות את ההירתמות העירונית לזכרו של אחיו ואת הרצינות והלהט של הצעירים באירוע . 
את האירוע כיבדו בנוכחותם משפחת אזולאי, ראש העיר ניסים מלכה, מנכ"ל רשת המתנ"סים אלעד קוז'יקרו, מתנדבים ממועצת הנוער, שותפים מבנק לאומי סניף ק״ש וסניף צפת ועוד רבים וטובים. 

יום ספורט