שוב פרס חינוך למוסד חינוכי בקריית שמונה

בית הספר ברנקו וייס זכה בפרס חינוך על עידוד "מעורבות חברתית ואזרחית ותרומה לקהילה"


בית הספר ברנקו וייס זכה בפרס חינוך על עידוד "מעורבות חברתית ואזרחית ותרומה לקהילה"

טקס קבלת הפרס ייערך בעוד כחודש. ראש העיר:  "הזכייה של בית הספר ברנקו וייס בפרס חשוב זה  היא עוד נקודה בדרך בה אנו צועדים, דרך של הצלחות והישגים במערכת החינוך המצוינת שלנו ובעיקר דרך של ערכים, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה".

 ארגון המורים הארצי הודיע השבוע כי בית הספר ברנקו וייס קריית שמונה זכה בפרס החינוך של ארגון המורים לשנת תשע"ז על עידוד "מעורבות חברתית ואזרחית ותרומה לקהילה".

ועדת הפרס מצאה כי מספר בתי ספר בישראל  ראויים לפרס בתחום זה במידה שווה. לפיכך, הוחלט שהשנה לא יוענקו פרסים מדורגים.

הנהלת הארגון הרחיבה השנה את מענקי הפרס וכל בתי הספר שנבחרו יקבלו סכום זהה.

ל"נבחרת הפרס" הגיעו השנה 12 בתי ספר, בהם, 9 בתי ספר על יסודיים ו- 3 חטיבות ביניים.

ערב ההוקרה לבית הספר ברנקו וייס ולבתי הספר הזוכים שיעמוד השנה בסימן סיפורי מופת של מצוינות חברתית", ייערך בתחילת חודש ינואר 2018 . במהלך הערב יחולקו הפרסים לבתי הספר המצטיינים.

הזכייה בפרסי חינוך בקריית שמונה הפכה לעיניין שבשגרה, אך בכל פעם שאנו מתבשרים על עוד מוסד חינוכי מקריית שמונה שזוכה בפרס חינוך, ההתרגשות בעיצומה.

כך גם היה כאשר נודע השבוע על זכיית בית הספר ברנקו וייס בפרס על תרומה לקהילה ומעורבות חברתית.

 ראש העיר ניסים מלכה: "מערכת החינוך שלנו היא מערכת חינוך איכותית המעניקה לילדינו את הטוב ביותר. אני גאה בבתי הספר בקריית שמונה ומברך את מנהל בית הספר ברנקו וייס ניצן אשבל, את צוות בית הספר, ההורים, וועד ההורים ובעיקר את האוצר הכי יקר לנו – התלמידות שלנו. הזכייה של בית הספר ברנקו וייס בפרס החינוך של ארגון המורים  היא עוד נקודה בדרך בה אנו צועדים, דרך של הצלחות והישגים במערכת החינוך המצוינת שלנו ובעיקר דרך של ערכים, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה".

 הממונה על החינוך וחבר מועצת העיר הרצל בן אשר: "מדובר בפרס מיוחד וחשוב. מעבר לעבודה החינוכית הטובה שנעשית מדי יום בבית הספר ברנקו וייס, צוות בית הספר והתלמידים משקיעים מאמץ מיוחד בתרומה לקהילה ובמעורבות חברתית וזה למעשה סוד ההצלחה של בית הספר".

 מנהלת אגף החינוך סיגל כהן ברכה את מנהל בית הספר, צוות המורים, התלמידים וההורים על התהליכים החינוכיים והחברתיים המשמעותיים המתרחשים בבית הספר מדי שנה. "שמחה שגם בית הספר ברנקו וייס מצטרף לרשימה המכובדת של בתי הספר בקריית שמונה שזוכים בפרסי חינוך", אמרה כהן.

בית הספר ברנקו וייס