בשורה לספורטאים בגליל: תחנת בריאות ספורט של "מדיקל סיטי" נפתחה באיצטדיון הכדורגל העירוני!

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 29/07/2020 15:40

ספורטאים מקריית שמונה והגליל? כבר אין צורך לנסוע מחוץ לקריית שמונה כדי לבצע בדיקות רפואיות לצורך רישום לפעילות באגודות ספורט.
ביוזמה של ראש העיר אביחי שטרן, סגן ראש העיר יורם ממן ומועדון הכדורגל עירוני איתוראן קריית שמונה, הוקמה תחנת בריאות ספורט של חברת "מדיקל סיטי" בקריית שמונה.
עד היום נאלצו בנות ובני קריית שמונה שנרשמו לספורט תחרותי, לנסוע לתחנות בריאות ספורט מאושרות מחוץ לקריית שמונה גבר שהיה גוזל זמן רב וגם הוצאה כספית מיותרת לספורטאים ובעיקר להוריהם. מהיום הכל נמצא בקריית שמונה. התחנה הוקמה מתחם איצטדיון הכדורגל העירוני וקיבלה את אישור משרד הבריאות לצורך הפעלתה.
אז... כל שוחרי הספורט התחרותי וההישגי המבקשים לערוך בדיקות רפואיות במסגרת קבוצה, עמותה או שפועלים באופן עצמאי - תושבי העיר והאזור, מוזמנים להיבדק בתחנת בריאות הספורט "מדיקל סיטי" בתיאום מראש.
יורם ממן סגן ראש העיר והממונה על הספורט: "אין ספק שבתהליך השינוי שקיימנו עבור הספורטאים בכלל וספורטאי קריית שמונה בפרט הינו מהלך חשוב אשר חוסך בזבוז זמן יקר ומשאבים כספיים לספורטאים ולהוריהם. לקראת כל מועד בדיקות, נדאג להביא לידיעת הציבור את המועד והזמנים על מנת שתערכו בהתאם וברצף הבדיקות נצליח בע"ה לסיימם ולהיות ערוכים בהתאם למגבלות הקורונה לפתיחת המשחקים, התחרויות והליגה".
ראש העיר ברך על פתיחת תחנת בריאות ספורט לראשונה בקריית שמונה ואמר כי הוא ימשיך במאמציו להנגיש לתושבים את מירב השירותים האפשריים כדי להקל על ההורים וילדיהם.
דרכי התקשרות ורישום לבדיקות ייעשו באמצעות הרכזים או באופן עצמאי בפניה ישירה לחברת מדיקל סיטי בטלפון   1-700-70-78-58 (אורלי).