מחויבים לחיזוק תנועות הנוער בקריית שמונה

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 10/01/2019 08:53

ראש העיר אביחי שטרן: "אני גאה על כך שמאות נערים ונערות מקריית שמונה בוחרים להעביר את שעות הפנאי שלהם – אחרת.  לא בישיבה מול הטלוויזיה או מול המחשב, לא בהתכנסות בתוך עצמם, כי אם במפגש עם בני גילם וברצון לתרום מיכולותיהם למען אחרים".

"עיריית קריית שמונה מחויבת לתנועת הנוער בעיר ותמשיך לסייע ככל שניתן לחיזוק תנועות הנוער בקריית שמונה", כך אמר השבוע ראש העיר אביחי שטרן לאחר שביקר מספר פעמים בפעילות של בני הנוער בעיר בחודש האחרון.

לפני כשבוע ביקר ראש העיר בפעילות של תנועת הנוער הצופים – שבט גונן בקריית שמונה, שקיימה פעילות ארצית תחת הכותרת "יום הרשויות המקומיות" בו נחשפו בני הנוער לפעילות הרשות המקומית.

"אני יודע שתנועות הנוער בקריית שמונה ותנועת הצופים בפרט, עושות רבות למען ילדי העיר, ולמען בני האדם בכלל. אין לי ספק כי הפעילות העניפה של הצופים בקריית שמונה תימשך וביתר שאת", אמר ראש העיר. "תנועת  הצופים מוכיחה עצמה בכל פעם מחדש כתנועה דינמית וחזקה, כתנועה סוחפת, שמביאה את חניכיה לפסגות חדשות. צופים חזקים הופכים את קריית שמונה ואת החברה הישראלית לחזקה יותר".

ראש העיר סיפר כי כאשר הוא מגיע לפעילות במתנ"סים ופוגש את ילדי תנועות הנוער בקריית שמונה - הוא חש תחושה מרוממת של גאווה. "גאווה על כך שמאות נערים ונערות בוחרים להעביר את שעות הפנאי שלהם – אחרת.  לא בישיבה מול הטלוויזיה או מול המחשב, לא בהתכנסות בתוך עצמם, כי אם במפגש עם בני גילם וברצון לתרום מיכולותיהם למען אחרים", אמר ראש העיר.