חושבים בגדול? בואו תטיסו את העיר קדימה

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 13/01/2019 09:12

עיריית קריית שמונה פרסמה השבוע "קול קורא" המזמין כל תושב שמעוניין להשפיע על עתידה של קריית שמונה, להשתלב בעשייה ולקחת חלק פעיל בנעשה בעיר.

עיריית קריית שמונה מקימה "צוותי חשיבה" במגוון תחומים במטרה לאפשר לתושבי העיר לתרום מניסיונם ומקצועם ולגבש המלצות לשיפור וקידום העיר בתחומים השונים כמו: חינוך, תיירות, דת, תחבורה, רווחה, בריאות, ספורט, שיפור השירות לתושב, שילוב בעלי מוגבלויות בעשייה, תרבות, עסקים קטנים, נוער וקהילה, איכות סביבה, מתיוג העיר ועוד.

לבקשת ראש העיר עו"ד אביחי שטרן, יצאה הרשות ב"קול קורא" המזמין כל תושב שמעוניין להשפיע על עתידה של העיר, להשתלב בעשייה ולקחת חלק פעיל בנעשה בעיר.

כל תושב שירצה לקחת חלק בצוות חשיבה בנושא מסוים, מוזמן לשלוח את פרטיו בציון הרקע האישי והמקצועי הרלוונטי שלו לתחום החשיבה בו הוא מבקש לקחת חלק.

פרטים נוספים על הרישום לצוותי החשיבה ניתן לקבל בדף הפייסבוק של עיריית קריית שמונה.

מהעירייה נמסר כי השתתפות בצוותי החשיבה הינם בהתנדבות ובהתאם לצורכי העירייה ולרשות שיקול דעת בבחירת חברי הצוותים וניהול הצוותים. כמות המשתתפים בצוותי החשיבה מוגבל.

ראש העיר אביחי שטרן שיזם את המהלך קורא לכל מי שקריית שמונה יקרה לליבו להצטרף לצוותי החשיבה ולהיות מעורב בניהול העיר. "קריית שמונה היא של כולנו ואני מזמין את כולם להצטרף אלינו ולהשפיע על כל מה שקורה בעיר", אמר ראש העיר.

ישיבת צוות