מטפחים את השכונות הוותיקות לצד השכונות החדשות

אנשי משרד הבינוי והשיכון הביעו סיפוק רב משיתוף הפעולה עם עיריית קריית שמונה וההנהלה החדשה והבטיחו להמשיך ולסייע לפיתוחה של קריית שמונה.

דורון שנפר דובר העירייה • פורסם: 20/01/2019 09:14

מנהל מחוז צפון במשרד הבינוי והשיכון שלמה פייבלוביץ וצוותו נפגשו אתמול בעיריית קריית שמונה עם ראש העיר עו"ד אביחי שטרן, ממלא מקומו וסגנו אופיר יחזקאלי וצוות הרשות בנושא פרויקטים שונים בעיר, לרבות הקמת השכונות החדשות יובלים א' ובימת תל חי החדשה, המשך תכנון יובלים ב', הקמת מוסדות הציבור והפארקים בשכונה, זאת לצד טיפול בשכונות הוותיקות בעיר, יצירת פרויקטים לחיזוק מבנים ויצירת פרויקטים להתחדשות עירונית.

במשך יותר משלוש שעות סקרו אנשי מחוז הצפון את הפרויקטים המבוצעים בעיר, כולל פירוט תקציבי על כל פרויקט ופרויקט.

אנשי משרד הבינוי והשיכון הביעו סיפוק רב משיתוף הפעולה עם הרשות וההנהלה החדשה והבטיחו להמשיך ולסייע לפיתוחה של קריית שמונה.

ראש העיר אביחי שטרן: "משרד הבינוי והשיכון הינו משרד חשוב שעובד עם עיריית קריית שמונה בשיתוף פעולה מלא. יש לנו פרויקטים משותפים רבים ועוד תוכניות רבות בדרך. בכוונתי לטפל לא רק בשכונות החדשות בעיר, אלא גם בשכונות הוותיקות של קריית שמונה. יחד נמשיך לעשות הכל כדי שקריית שמונה תמשיך להתפתח".

סגן ומ"מ ראש העיר אופיר יחזקאלי: "משרד הבינוי והשיכון הוא שחקן מפתח בהקמת שכונות חדשות בעיר לצד טיפול בשכונות הוותיקות ויצירת תהליכי התחדשות עירונית, כדי לייצר עוד ועוד יחידות דיור ואיכות חיים על מנת שצעירים יבחרו להישאר ולהתגורר בקריית שמונה".

ישיבה עם מנהל מחוז משרד הבינוי והשיכון