עשרות ארגונים, פרויקטים רבים ומאות בני נוער ותושבים

התנדבו השבוע לעשות טוב לקהילה ולעיר קריית שמונה במסגרת יום המעשים הטובים שהפך בקריית שמונה לשבוע המעשים הטובים.

ראש העיר ניסים מלכה:  "אם נתחיל לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב – המקום הנפלא שלנו בו אנו חיים ייראה אחרת והרבה יותר טוב".

בני נוער, אנשי חינוך, מתנדבים, עובדי עיריית קריית שמונה ותושבי העיר, ציינו השבוע את יום המעשים הטובים ה-12 בקריית שמונה.

מטרת יום זה הינו קידום רוח ההתנדבות והערבות ההדדית בחברה הישראלית.
יום המעשים הטובים נוסד ע"י אשת העסקים שרי אריסון.

במסגרת אירועי היום יצאו לפועל פרויקטים שונים בהם עשו המתנדבים פעילויות של צביעת ושיפוץ בתים, צביעת מעקות, ניקיון וטיפוח שכונות בעיר, הקמת גינות קהילתיות, ועוד.

ארגונים רבים ומאות ילדים, בני נוער, עובדי עירייה ותושבים

יצאו השבוע לפעילות חשובה שכל כולה נתינה לקהילה ולעיר קריית שמונה.

ראש העיר ניסים מלכה יחד עם בני נוער ותלמידים מקריית שמונה השתתפו בניקיון העיר.

ארגונים רבים יחד עם בני הנוער שלנו הקימו גינות  קהילתיות, צבעו מוסדות חינוך, ניקו וצבעו בתי קשישים ועוד.

ביום המעשים הטובים בקריית שמונה בוצעו 39 פרויקטים בשיתוף עם הקהילה, ביניהם כאמור, ילדים, בני הנוער, הורים, גננות, מורים ומנהלים בבתי הספר, סטודנטים ומתנדבים מארגונים שונים.

יותר מ-1,000 ילדים ובני נוער לקחו חלק בפעילויות השונות. 180 מבוגרים, 350 בני נוער הובילו פעילויות חינוכיות משמעותיות וחווייתיות במוקדים שונים בעיר.

מי שהובילו את יום המעשים הטובים בעיר הם עובדי ומנהלי רשת המתנ"סים בקריית שמונה וביניהם נועה ניניו מנהלת מחלקת הילדים והנוער ברשת המתנ"סים והילה לוי רכזת אירגוני הנוער שריכזה את הפעילות מול ארגוני הנוער בהצלחה רבה.

ביחידה להתנדבות של הרשות, כחלק מהמדור הקהילתי באגף לשירותים חברתיים, מקיימים לאורך כל השנה פרויקטים ותוכניות התנדבות מסרו כי נשבר שיא מתנדבים שהשתתפו השנה במגוון הפרויקטים שהתקיימו ברחבי העיר.

היחידה להתנדבות גייסה את  עובדי חברת BMC. כ 30 עובדי החברה צבעו, בהמלצת העובדים הסוציאליים באגף לשירותים חברתיים, עשרות בתים של קשישים ומטופלי רווחה. את הפרויקט הוביל בועז בן ציון מנהל היחידה להתנדבות וסמנכ"ל רשת המתנ"סים.

אלעד קוזיקרו מנכ"ל רשת המתנ"סים שליווה  מקרוב את עשרות הפרויקטים שהתקיימו במסגרת יום מעשים טובים  וביקש להודות לצוות על הובלת היום בהצלחה רבה.

ראש העיר ניסים מלכה שלקח חלק פעיל ביום זה וסייר בין עשרות הפרויקטים ביקש להודות למאות המתנדבים שהשתתפו בפרויקטים הרבים בעיר:  "אני שמח שהצלחנו להפוך את היום הזה ליום שיא לעשיית טוב שישפיע על הקהילה היקרה שלנו. אני שמח יותר שיום המעשים הטובים, הפך בקריית שמונה לשבוע של מעשים טובים למען הקהילה".

ראש העיר הוסיף:  "אם נאמץ את העקרונות ודרכי הפעולה של יום המעשים הטובים לאורך כל השנה, אני בטוח שנצליח ליצור קבוצה גדולה של אנשים איכותיים ואכפתיים שתביא לשינוי מהותי הן במדינת ישראל בכלל ובקריית שמונה בפרט, כי אם נתחיל לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב – המקום הנפלא שלנו בו אנו חיים ייראה אחרת".

ראש העיר הודה לבני הנוער הרבים, למתנדבים מכל הארגונים, לתושבי העיר ולעובדי העירייה על ההירתמות ועל העבודה שהשקיעו במהלך היום.

מצ"ב תמונות.

לפרטים נוספים: 050-8675052

דורון שנפר

דובר העירייה

יום המעשים הטובים