עיריית קריית שמונה ומרכז הצעירים שמחים לבשר כי נפתחה ההרשמה למלגת קרן גרוס לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי לשנת הלימודים תשע"ט.
ההרשמה נפתחה ב 2.9.2018 ותיסגר ב
15.12.2018.
הרישום באתר קרן גרוס.

 

קרן גרוס הינה קרן התומכת בחיילים משוחררים ומשתחררים (עד 5 שנים סיום שירות החובה) ובוגרי שירות לאומי במלגות בסכום של כ-5,000 ₪. 

מי זכאי להגיש בקשה למלגה?

סטודנטים תושבי קריית שמונה והאזור אשר עונים על הקריטריונים הבאים:

  • חיילים משוחררים על פי חוק (כולל מסיימי שרות לאומי) אשר שרתו לפחות שנה אחת בשירות סדיר/שירות לאומי/אזרחי.
  • חיילים משוחררים אשר טרם מלאו חמש שנים מיום סיום שירות חובה ביום הגשת בקשת הסיוע לקרן.
  • חיילים אשר נצלו חלק מפיקדונם האישי (בהתאם לקריטריונים של כל תכנית סיוע) למעט מי ששרת שנה אחת בשרות לאומי או אזרחי. מועמדים אלה זכאים לסיוע החל משנה ב' אלא אם כן ניצלו את הפיקדון במלואו לא למטרות לימודים.
  • חיילים משוחררים הלומדים במוסד לימודים בארץ לפחות 12 שעות שבועיות.
  • מועמדים אשר לימודיהם אינם ממומנים ע"י גורם ממשלתי, פרטי, מקום עבודת הורים, קיבוצים או קרנות כגון: אייסף, אימפקט, מפעל הפיס, דיקנט הסטודנטים, מנהל הסטודנטים, משרד החינוך, תכנית אקדמיה, ממדים ללימודים וכו'. אלא אם כן היקף הסיוע אינו עולה על 8,000 ₪.

ראש העיר ניסים מלכה: "קרן גרוס היא שותפה משמעותית של העיר קריית שמונה, הן בסדנאות חיילים משוחררים והן במלגות לבני העיר, אני  קורא לסטודנטים שלנו להגיש בקשה למלגה זו, חבל לפספס את ההזדמנות. אנחנו ממשיכים לעשות הכל כדי שלא יהיה ולו צעיר אחד שלא יוכל ללמוד בשל מצבו הכלכלי".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ליניב אלון רכז חיילים משוחררים מרכז צעירים ותעסוקה ( בית החאן) 04-6036817 או במייל haymash.k8@gmail.com