ראש העיר אביחי שטרן: "אין לי ספק כי הרישום האינטרנטי יקל על ההורים ויתבצע באופן נעים וחלק, תוך שקיפות מלאה". סגנית ראש העיר והממונה על החינוך בעיר ד"ר אביבה זריהן ויצמן: "אנו מחויבים למערכת חינוך השמה את הילד במרכז. מערכת החינוך בקרית שמונה משקיעה משאבים רבים לאורך כל השנה בחינוך לגיל הרך ורואה עצמה שותפה להתפתחות השכלית, הרגשית והחברתית של ילדינו".

נערכים לשנת הלימודים הבאה: הרישום לגני הילדים ולכיתות א' בקריית שמונה, ייעשה באמצעות אתר האינטרנט של עיריית קריית שמונה.

סגנית ראש העיר ד"ר אביבה זריהן-ויצמן, מנהלת אגף החינוך סיגל כהן וצוות האגף עומלים בימים אלו על ההכנות לרישום ומבקשים מהורי הילדים להירשם באמצעות אתר האינטרנט של העירייה במועדי הרישום שנקבעו, כדי לאפשר שיבוץ נח על פי רצונותיהם של ההורים בהתאם לאפשרויות שהמערכת יכולה להציע ועל מנת לאפשר למערכת החינוך ולרשות המקומית להתארגן בהתאם.

מועדי הרישום נקבעים על ידי משרד החינוך. השנה הרישום יחל בתחילת חודש ינואר.

ראש העיר אביחי שטרן הנחה את אנשי המקצוע באגף החינוך להתחיל בהכנות לשנת הלימודים הבאה כבר כעת.

בימים הקרובים יישלחו איגרות צבעוניות להורים שילדיהם זו שנתם הראשונה בגן הילדים, להורים שילדיהם עוברים מגן לגן ולילדים העולים לכיתה א'.

מדובר בכ- 1,300 ילדי גן וילדים העולים  לכיתות א'.

כל מה שנותר להורים הוא להיכנס לאתר האינטרנט של הרשות בתקופת הרישום, לעדכן פרטים ולציין 2 עדיפויות.

לגנים הארוכים  הרישום יחל כבר ב-30.12.18

הגנים הארוכים הם גנים מאוד מבוקשים שנותנים מענה להורים עובדים ובסטנדרט גבוה. הגן פתוח החל מהשעה 7:00 ועד 17:00 ופועל גם בחופשים ובחגים.

הורים שמבקשים לרשום את ילדיהם לגנים הארוכים מתבקשים להגיע לאגף החינוך לרישום אצל מנהלת מח' גנים מירי שטרית.

הרישום האינטרנטי לכלל הגנים וכיתות א' יחל ב-7.1.2019

ראש העיר אביחי שטרן: "מערכת החינוך שלנו היא מערכת טובה ואיכותית ואנחנו נמשיך להשקיע בילדים הנפלאים שלנו ולהפוך אותה מטובה למצויינת. הנחתי את כל הגורמים ברשות להיערך כבר עתה לתחילת שנת הלימודים הבאה. אין לי ספק כי הרישום האינטרנטי שיחל בחודש ינואר יקל על ההורים ויתבצע באופן נעים וחלק, תוך שקיפות מלאה. אני מבקש מההורים להירשם לגני הילדים ולכיתות א' באמצעות אתר העירייה כדי לאפשר לנו להיערך ולהתארגן בצורה טובה לפתיחת שנת הלימודים הבאה".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך ד"ר אביבה זריהן ויצמן: "אנו מחויבים למערכת חינוך השמה את הילד במרכז. מערכת החינוך בקרית שמונה משקיעה משאבים רבים לאורך כל השנה בחינוך לגיל הרך ורואה עצמה שותפה להתפתחות השכלית, הרגשית והחברתית של ילדינו. בכל גני הילדים אנו דואגים לצוות מקצועי ומיומן, חם ואוהב, המעניק לילדינו אתגר חשיבתי, ידע, דעת וחינוך ערכי. מערכת החינוך בקריית שמונה ערוכה ללוות את הילדים העולים לכיתות א' ואת הוריהם בשלבי ההסתגלות ולאורך כל השנה, עם צוותי חינוך מיומנים, מקצועיים ומסורים בבתי הספר, שידריכו, יכוונו, יחזקו, יעודדו ויהיו שם עבור ילדינו".

סיגל כהן מנהלת אגף החינוך מציינת: "תהליך הרישום האינטרנטי הוא בקשה של ההורים ולא שיבוץ. לא חייבים להגיע לאגף החינוך. חשוב שכל הורה ירשם בתקופת הרישום ויעשה זאת כמה שיותר מהר. השיבוץ לגנים נעשה עם סיום תקופת הרישום ע"פי קריטריונים של גיל וקרבה גאוגרפית. חשוב להבהיר כי גם לכיתות א' נרשמים באמצעות אתר העירייה. הורה שמתקשה יכול לקבל סיוע ברישום האינטרנט ע"י כל אחת ממזכירות בתי הספר.  המזכירות נותנות סיוע אינטרנטי ואין זה מעיד על שיבוץ באותו בית ספר".

ניתן להירשם לגני הילדים ולכיתות א' החל מיון 7.1.18 באמצעות אתר העירייה בכתובת: WWW.K-8.CO.IL

ילדים בכיתה