"כמות הפשיעה בקריית שמונה היא מהנמוכות בארץ, חלק ניכר מכך טמון בעבודה המצויינת של מפקדי, שוטרי ומתנדבי משטרת קריית שמונה"

את הדברים אמר ראש העיר אביחי שטרן בערב סיכום שנת הפעילות 2018 שערכה משטרת קריית שמונה

השבוע נערך ערב סיכום השנה של פעילות משטרת קריית שמונה, במעמד מפקד מרחב הצפון של המשטרה נצ"מ שלום אביטן ומפקד משטרת קריית שמונה סנ"צ איאד פארג'. האירוע הפך למסורת בשנים האחרונות.

גם השנה השתתפו בערב המיוחד מתנדבי ומתנדבות המשמר האזרחי ופקחי יחידת האכיפה העירונית של עיריית קריית שמונה.

ראש העיר אביחי שטרן שהוזמן לאירוע לראשונה כראש עיר נשא דברים ובחר לפרגן לא רק לשוטרים ולמפקדים האיכותיים של תחנת קריית שמונה, אלא בעיקר לנשות השוטרים: "אין לי ספק כי הבעלים שלכם מתפקדים היטב היות והם יודעים שיש להם משענת חזקה ותמיכה איתנה בבית. אתן אלו שתומכות, אתן אלו שנמצאות היכן שצריך, אתן אלו שמאפשרות לבעלים שלכם לתפקד בצורה טובה, נטולת מחשבות ודאגות ולהקדיש את כל זמנם להגברת הביטחון האישי של תושבי קריית שמונה והאזור. ולאלו השוטרות והפקחיות – ויש לנו לשמחתי גם וגם – אני רוצה לומר שמגיעות לכן עוד יותר מחמאות וחיזוקים על פועלכן ולבעלים שלכן מגיעה תודה גדולה".

ראש העיר הוסיף: "המספרים מדברים בעד עצמם. כמות הפשיעה בקריית שמונה היא מהנמוכות בארץ. חלק ניכר מכך טמון בעבודה המצויינת של התחנה המקומית על מפקדיה ושוטריה. אני שמח וגאה שנמצאים כאן גם מתנדבים רבים שמסייעים לשוטרי התחנה בעבודתם הקשה. מתנדבים יקרים – אתם הלב של קריית שמונה. לכם יש חלק גדול וחשוב בהצלחת פעילות תחנת המשטרה שלנו ובמיגור הפשיעה בעיר".

גם לאנשי יחידת האכיפה העירונית, יחידה המשותפת לתחנת המשטרה ולעיריית קריית שמונה, היה לראש העיר מה לומר. "פעילותכם הפכה לשם דבר בעיר. אתם לא רק מסייעים למשטרת קריית שמונה לבצע את המטלות שלה, אלא הפכתם לחלק בלתי נפרד מהקהילה המיוחדת שלנו. רמת ההשפעה שלכם על התושב והרגליו היא מיידית. אני רואה אתכם מעורבים בקהילה בכל מקום ובכל זמן -  בעזרה לקשישים, בסיוע לתלמידים ולילדי הגנים, בעזרה לחולים ונכים ובעשיית חסדים רבים ברחבי העיר. השילוב הזה של משטרה איכותית, מתנדבים ומתנדבות עם לב גדול ואנשי יחידת האכיפה העירונית - הוא המשולש המנצח שבזכותו החיים בקריית שמונה הרבה יותר שקטים ובטוחים מכל מקום אחר בישראל", סיים את דבריו ראש העיר.

אירוע סיום השנה של משטרת קריית שמונה