ראש העיר אביחי שטרן: "תושבי רחוב עליית הנוער מתעוררים הבוקר לא רק לבוקר גשום, מלא בגשמי ברכה, אלא גם לרחוב משודרג ונאה. נמשיך לשדרג ולטפח את רחובות העיר, כדי לשפר את איכות החיים של תושבי קריית שמונה".

אתמול הסתיימו רוב עבודות שדרוג רחוב עליית הנוער: הוחלפו מדרכות, הוספו חניות, בוצעו עבודות קרצוף ורבוד הכביש המוליך לרחוב, הותקנו עמודי תאורה חדישים ובוצעו עבודות סימון חניות והכביש ברחוב. בימים הקרובים יושלמו העבודות, יינתן מענה לבקשות התושבים בכל הנוגע להסדרי התנועה ויוצבו מעקות בטיחות, טיפוח סביבתי ועבודות ניקיון.

עיריית קריית שמונה באמצעות החברה הכלכלית ובמימון משרד התחבורה, השקיעה כ-2.5 מיליון שקלים בביצוע עבודות שדרוג רחוב עליית הנוער.

ראש העיר עו"ד אביחי שטרן שליווה את שלבי הסיום של העבודה, ערך אתמול סיור ברחוב וביקש ממנהלי הפרויקט לטפל באופן מיידי בכל נושא הנגישות והסדרת התנועה והבטיחות ברחוב.

"תושבי רחוב עליית הנוער מתעוררים הבוקר לא רק לבוקר גשום, מלא בגשמי ברכה, אלא גם לרחוב משודרג ונאה. נמשיך לשדרג ולטפח את רחובות העיר, כדי לשפר את איכות החיים של תושבי קריית שמונה", אמר ראש העיר אביחי שטרן.

מצ"ב צילום מהסיור שקיים אמש ראש העיר ברחוב עליית הנוער בעת ביצוע עבודות ריבוד הכביש במקום.