יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין וראש העיר אביחי שטרן סיכמו על שיתוף פעולה כדי לקדם פרויקטים בעיר ולסייע לקריית שמונה לצאת לדרך חדשה

"תמיד טוב להגיע לקריית שמונה. אני מתרשם מאוד מההנהגה הצעירה והאמביציונית שנבחרה ואעשה כל שביכולתי כדי לסייע לראש העיר וחברי הנהלת העיר החדשים בכל  תפקיד ציבורי שיוטל עלי", כך פתח  יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין את ישיבת העבודה עם ראש העיר עו"ד אביחי שטרן, סגנו וממלא מקומו אופיר יחזקאלי, מנכ"ל העירייה יורם ביטון וצוות העירייה.

זו הפעם השנייה שראש העיר נפגש עם יו"ר הכנסת במהלך החודש האחרון. בפעם הראשונה נפגשו השניים לפני כשבועיים בכנסת, לשם הגיע ראש העיר כדי לקדם את ענייניה של קריית שמונה מול חברי כנסת ושרי הממשלה. במהלך הביקור בכנסת נפגש ראש העיר גם עם יו"ר הכנסת אדלשטיין והזמין אותו לישיבת עבודה בקריית שמונה.

יו"ר הכנסת מימש  במהירות את ההזמנה והגיע עם צוותו לסיור וישיבת עבודה בקריית שמונה.

ראש העיר העלה בפגישה את הצורך של העיר בהפעלת חדר מיון קדמי כפי שהיה בעיר בעבר והסביר את הפער בין חדר מיון קדמי לבין המרכז הרפואי שפועל כיום בעיר.

בנוסף, העלה ראש העיר את הצורך להרחיב את הגבולות המוניציפאליים של קריית שמונה. "אם רוצים עצמאות כלכלית יש צורך מיידי בהרחבת גבולותיה של קריית שמונה", אמר ראש העיר שטרן ליו"ר הכנסת אדלשטיין.

יו"ר הכנסת וראש העיר ערכו סיור במרכז הרפואי ובמוזיאון קריית שמונה שיעבור בקרוב שיפוץ יסודי.

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין הצהיר כי יתמוך ויסייע בהשגת תקציבים עבור פיתוחה של קריית שמונה ויבחן לעומק את סוגיית הגבולות המוניציפאליים.