דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

אביחי שטרן
ראש העיר
אידה קריספיל-דהן
יועצת רוה"ע למעמד האישה
פאר לרדו
עוזר א. בכיר לראש העיר
סמדר דהן
מזכירת לשכה

לשכות סגני ראש העיר

אופיר יחזקאלי
סגן ומ''מ ראש העיר
מישל בן שימול
המשנה לראש העיר
יורם ממן
סגן ראש העיר
אופיר יחזקאלי
סגן ראש העיר
 
 
פאני זפרני
מזכירה - סגן ראש העיר יורם ממן

חברי מועצת העיר

אביחי שטרן
ראש העיר
מישל בן שימול
המשנה לראש העיר
אופיר יחזקאלי
סגן ומ''מ ראש העיר
אופיר יחזקאלי
סגנן ראש העיר
 
 
יורם ממן
סגן ראש העיר
אלכס קראצ'ון
חבר מועצה
יהודה חיים
חבר מועצה
חן לגיסמו אדלר
חברת מועצה
אריה אקרמן
חבר מועצה
ניסים מלכה
חבר מועצה
אלי זפרני
חבר מועצה
יורם מלול
חבר מועצה
ד"ר בוריס סידלקובסקי
חבר מועצה

לשכת מנכ''ל העירייה

עו"ד יורם ביטון
מנכ''ל העירייה
יוסי אלגריסי
עוזר מנכ''ל
אהובה יצחקי
מנהלת לשכת מנכ''ל

לשכת דובר העירייה

דורון שנפר
דובר
לוזית בן סימון
דוברות והסברה וחשבת לשכה

לשכת היועץ המשפטי

עו''ד אריאל בר יוסף
מנהל המח' המשפטית יועץ משפטי תובע עירוני
עו''ד דורית שטרית
ע. יועמ"ש יועצת משפטית תובעת עירונית
ענבל ברק
מזכירת המחלקה

לשכת מבקר העירייה והממונה על פניות הציבור.

אורן ירמיהו
מבקר
מירב מלכה
מזכירה

אגף גזברות וכספים

לשכת הגזבר

ליאת מזרחי
גיזברית
שרי וקנין
מנהלת מדור שכר
נטע גוסין
מנהלת תב''רים
אבנר אילוז
תקציבאי
ליטל סילוק
מזכירה

רכש

גלית רז
קניינית רכש

הנהלת חשבונות

טניה סמסונוב
מנהלת חשבונות ראשית
אושרת מור
פקידת הנה''ח
שוש אברהמי
פקידת הנה''ח
מרים רחמים
פקידת הנה''ח

גבייה

מוטי אזולאי
מנהל מח' הגבייה

אגף החינוך

אופיר יחזקאלי
סגן ראש העיר והממונה על החינוך
 
 
סיגל כהן
מנהלת אגף חינוך
רוית אלגריסי
חשבת האגף ומזכירה
איריס וענונו
מזכירה
דוד שבת
מנהל רווחה חינוכית
זוהר מלכה
רכזת לוגיסטיקה והזנה
ענבל נדלר
מנהלת ,תוכנית עיר ללא אלימות וועדות השמה לח''מ
ישראל אזולאי
קצין ביקור סדיר בתי-ספר יסודיים
חגית פרי
קצינת ביקור סדיר בתי-ספר העל יסודיים
יעקב שושן
רכז בטיחות והסעות
מירי שטרית
רכזת גני ילדים
מיכאל יעקבי
מנהל השירות הפסיכולוגי
יפה שלמה
משק

החווה החקלאית

ורד פרץ אביטל
מנהלת החוה החקלאית
שלומית קאופמן לוי
מורה
פיני וסרבלי
מורה
אמיר לזר
מורה
פרידה ליזרובסקי
מורה
פרידה ליזרובסקי
מורה
אמיר בארי
מורה
יאיר אלגרבלי
אב בית
 
 
אביבית סוכרי
מזכירה
 
 
סוזן פרץ
אם בית
 
 
חאנא אבו שאדי
שומר
 
 

אגף ההנדסה

אופיר יחזקאלי
סגן ומ"מ ראש העיר וממונה אגף ההנדסה ויו"ר וועדת המשנה לתכנון ובניה
אלדן שני
מהנדס העיר
דוד טלביץ'
סגן מהנדס העיר
איילה אלמליח
מזכירה
סמיון טוקר
מידען תכנוני
שמעון אמסלם
מנהל פרוייקטים
צביאל דוידי
מזכיר הועדה המקומית לתכנון ובנייה
רותי פחימה
חשבת האגף
אינה בורשטיין
מתכננת עירונית ועוזרת המהנדס
מורן בן אבו
בודקת היתרים
מרסל דנן
בודקת היתרים
אבי קבילו
ארכיבאי
 
 
אבי אלמקייס
מפקח על התכנון ובנייה
אלכסיי קורסן
מפקח על התכנון ובנייה

אגף הביטחון

דקל אריה
מנהל אגף הביטחון
סוזי בלדב
מזכירה
בני דהרי
קב''ט מוסדות החינוך
בני אטיאס
מנהל מח' חירום ולוגיסטיקה
מזי מלכה
מנהלת מוקד 106

אגף תעשייה, עסקים ותיירות

אלכס קראצ'ון
חבר מועצה וממונה על תחום התיירות והקליטה בעיר
ירדן ארליך
מנהל אגף תעשייה, עסקים ותיירות,
קאתי קבסה
פקחית איכות סביבה אזורי תעשייה ומרכזי תעסוקה
 
 
קרן גוזלקר
מזכירת אגף
נעם עוזרד
מנהלת קידום עסקים

רישוי עסקים

שולה עמוס
מנהלת רישוי עסקים
סימה גוואטה
מפקחת רישוי עסקים
 
 

אגף לשירותים חברתיים

יהודה חיים
חבר מועצת העיר והממונה על אגף לשירותים חברתיים וממונה על התרבות התורנית
ד''ר שלומית פחימה
מנהלת אגף לשירותים חברתיים
שוש לחיאני
מזכירת אגף לשירותים חברתיים
חן טולדו
מזכירת מודיעין
מרכז למשפחה ולילד
מרכז למשפחה ולילד
יחידת הנוער - מטמון
יחידת הנוער - מטמון
המדור לזקן
המדור לזקן
מרכז עוצמה
מרכז עוצמה
 
 

אגף שיפור פני העיר

שיפור פני העיר- מנהלה

דקל אריה
מנהל האגף
 
 
אשר אוחיון
חשב
 
 
אילנה אסור
מזכירת האגף
 
 
יוני אלמושנינו
קצין בטיחות
 
 

שיפור פני העיר- הגנת הסביבה

שלומי שושן
מנהל היחידה להגנת הסביבה
 
 
אסף חסד
רכז חינוך סביבתי

שיפור פני העיר- פיקוח איכות הסביבה

אלישע אלימלך
פקח- כל העיר
 
 

שיפור פני העיר- גינון

גי'נו ארמונד
מנהל מחלקת גינון, אחראי קבלנים: נקיון-גינון-גיזום
 
 

שיפור פני העיר- תברואה

מישל בן שימול
אחראי על שרותי הבריאות בעיר
אריק בן שטרית
אחראי קבלני ניקיון כל העיר,כונן קישורית
 
 

שיפור פני העיר- טכני

מאיר אוחנה
מנהל מחלקה טכנית+ משאית גזם+טיאוט
 
 

שיפור פני העיר- חשמל

דרור דניאל
מנהל מחלקת חשמל ומוסדות חינוך
 
 

שיפור פני העיר- גזם/ גרוטאות

יורם אלגריסי
אחראי פינוי גזם וגרוטאות
 
 

שיפור פני העיר- מזגנים

עופר יונה
אחראי אחזקת מזגנים
 
 

שיפור פני העיר- מחסן

יוסי שושן
אחראי מחסן
 
 

שיפור פני העיר- אשפה ביתית

צרלי פרץ
אחראי אשפה בתית
 
 

אגף הון אנושי

אופירה ציטרון מלכה
מנהלת אגף הון אנושי
חנה וקנין
מנהלת מנגנון
אושרת כהן
מזכירה

רשות החניה

מישל בן שימול
המשנה לראש העיר וממונה על רשות החניה
ראובן סולטני
מנהל    
 
 
שרית מדר
מזכירה
שגית מלכה
מזכירה

רשת המתנ"סים קריית שמונה

אלעד קוז'יקרו
מנכ"ל רשת המתנ"סים בקריית שמונה
ספיר בן זקן
מנהלת משרד ומזכירה - ארתור פוקס
בועז בן ציון
סמנכ"ל רשת המתנסים
יעקב רחמים
מנהל כספים מתנ"ס ארתור פוקס
ציון פרץ
מנהל מחלקת רכש-ארתור פוקס
אופיר אורן
מנהל מחלקת ספורט
אליאס קמרי
מנהל אולם הספורט
מוטי ארביל
מנהל אצטדיון הכדורגל העירוני
בשמת ברי
רכזת חוגים וחוג לכל ילד
עדי יניב
מנהל מוטב יחדיו
עמי זנאתי
תכנית 360
מאיר מרציאנו
מנהל היכל התרבות

יחידת הנוער העירונית

נועה ניניו
מנהלת יחידת הילדים והנוער

מחלקת הספורט

יורם ממן
סגן ראש העיר וממונה על הספורט בעיר
אופיר אורן
מנהל תחום ספורט
מוטי ארביל
מנהל אצטדיון קריית שמונה
גילי מימון
מנהל האיצטדיון הסינטטי
 
 

מרכז צעירים ותעסוקה

שני סומך-עטיה
מנהלת
שי לי גוהריאן
מזכירת המרכז
יניב אלון
רכז חיילים משוחררים
ענבל מלכה
רכזת השכלה גבוהה (הישגים)
לירון שטרית הרשקוביץ
רכזת צמיחה דמוגרפית
תהילה דיאור
רכזת מעורבות חברתית
ירון כהן
רכז פרט והשמה
ליאת קבסה
רכזת קשרי מעסיקים
יערית גבאי
רכזת פרט ואוכלוסייה יחודית

מעוף לעסקים

יובל משה
מנהל סניף
רועי כהן
מנהל ליווי עסקי אישי לקוחות גדולים גליל גולן
שרון דוד
רכזת שיווק וקשרי לקוחות
אריאל נעים
מנהל ליווי עסקי אישי

ספריה עירונית

עירית אדרי
מנהלת סיפרייה עירונית

החברה הכלכלית

דני קדוש
מנכ"ל
רח' טרומפלדור 3 ת.ד 280 קריית שמונה, מיקוד 11012
דהן יפית
הנהלת חשבונות
מישלין סלאמה
מנהלת פרויקטים
אידה סויסה
מזכירות ראשית
משרדי החברה הכלכלית

 
 

מוקד 106

מזי מלכה
מנהלת המוקד

מתנ"ס קריית שמונה

מוטב יחדיו

נוער קריית שמונה

רלי שקד צדוק
רכזת התוכנית

משרד הבריאות

מזכירות
משרד הבריאות צפת

כבאות

מזכירות
הרשות הארצית לכבאות והצלה, תחנת גליל-עליון - גולן
יוסי כהן
רמ"ד בטיחות גליל עליון -גולן

משטרה

חן מועלם
רכזת רישוי
 
 
רפ"ק מתן נחום
קצין אג"ם, קרית-שמונה
 
 

היחידה הסביבתית

שלומי שושן
מנהל מחלקת איכות סביבה
שחר מזרחי
רכז רישוי עסקים

המשרד להגנת הסביבה

דפנה ישראלי
רכזת תעשיות ורישוי עסקים, מחוז צפון

משרד העבודה

מאירה נוטסקו
מזכירה

ווטרינר מחוזי

רועי דווידסון
ווטרינר מחוזי