דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

פקס לשכת ראש העיר: 04-6817817

אביחי שטרן
ראש העיר
פאר לרדו
עוזר א. בכיר לראש העיר
תמי דרי
מזכירת לשכה
איריס וענונו
מזכירת לשכה
אמירה אברהם
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה (שוויון מגדרי)

לשכות סגני ראש העיר

פקס לשכות סגני ראש העיר : 04-6908421

אלכס קראצ'ון
המשנה לראש העיר
אופיר יחזקאלי
סגן ומ''מ ראש העיר
שוש לוי
מזכירה - סגן ראש העיר אופיר יחזקאלי
מישל בן שימול
סגן ראש העיר
יורם ממן
סגן ראש העיר
איריס ונונו
מזכירה - סגן ראש העיר יורם ממן

חברי מועצת העיר

אביחי שטרן
ראש העיר
אופיר יחזקאלי
סגן ומ''מ ראש העיר
יורם ממן
סגן ראש העיר
מישל בן שימול
סגן ראש העיר
אלכס קראצ'ון
המשנה לראש העיר
יהודה חיים
חבר מועצה
אלי ברמי
חבר מועצה
חן לגיסמו אדלר
חברת מועצה
ניסים מלכה
חבר מועצה
אלי זפרני
חבר מועצה
יורם מלול
חבר מועצה
ד"ר בוריס סידלקובסקי
חבר מועצה
ד"ר אביבה ויצמן זריהן
חברת מועצה

לשכת מנכ''ל העירייה

פקס לשכת מנכ''ל העירייה : 04-6908521

עו"ד יורם ביטון
מנכ''ל העירייה
יוסי אלגריסי
עוזר מנכ''ל
אהובה יצחקי
מנהלת לשכת מנכ''ל
ענבל נדלר
מנהלת יישובית הרשות לביטחון קהילתי

לשכת דובר העירייה

דורון שנפר
דובר
לוזית בן סימון
ע' אישית לדובר וחשבת לשכה

המחלקה המשפטית

עו''ד אריאל בר יוסף
מנהל המח' המשפטית, יועץ משפטי ותובע עירוני
עו''ד דורית שטרית
ע.יועמ"ש, יועצת משפטית ותובעת עירונית
עו"ד אילן לב
עוזר יועמ"ש בתחום החוזים והמכרזים
ענבל ברק
מזכירת המחלקה

לשכת מבקר העירייה והממונה על פניות הציבור

פקס לשכת מבקר העירייה והממונה על פניות הציבור: 04-6908469

אורן ירמיהו
מבקר וממונה תלונות הציבור
מירב מלכה
מזכירה

אגף גזברות וכספים

לשכת גזברות

פקס לשכת גזברות: 04-6908520

ליאת מזרחי
גזברית
בת אל אבני
מנהלת מדור שכר
נטע גוסין
מנהלת תב''רים
ליטל סילוק
מזכירה

רכש

גלית רז
קניינית רכש

הנהלת חשבונות

סוהאד
מנהלת חשבונות ראשית
אושרת מור
פקידת הנה''ח
מרים רחמים
פקידת הנה''ח
מוחמד חטיב
רואה חשבון
 
 

גביה

מוטי אזולאי
מנהל מח' גביה

החברה הכלכלית

דני קדוש
מנכ"ל
רח' טרומפלדור 3 ת.ד 280 קריית שמונה, מיקוד 11012
דהן יפית
הנהלת חשבונות
מישלין סלאמה
מנהלת פרויקטים
אידה סויסה
מזכירות ראשית
משרדי החברה הכלכלית

 
 

אגף החינוך

פקס אגף החינוך: 04-6908515

אופיר יחזקאלי
סגן ראש העיר והממונה על החינוך
חן אדלר לגיסימו
חברת מועצת עיר והממונה על החינוך
סיגל כהן
מנהלת אגף חינוך
שי-לי גוהריאן
מזכירת אגף חינוך
רוית אלגריסי
חשבת האגף ומזכירה
דוד שבת
מנהל רווחה חינוכית
זוהר מלכה
רכזת לוגיסטיקה והזנה
ישראל אזולאי
קצין ביקור סדיר בתי-ספר יסודיים
חגית פרי
קצינת ביקור סדיר בתי-ספר העל יסודיים
יעקב שושן
רכז בטיחות והסעות
נעמה קקון
מנהלת קדם יסודי וגיל הרך
מיכאל יעקבי
מנהל השירות הפסיכולוגי
יפה שלמה
משק
ריקי אמסלם
רכזת חינוך מיוחד

החווה החקלאית

ורד פרץ אביטל
מנהלת החוה החקלאית
אלונה שטרנפלד
מורה+רכזת פטגוגית
 
 
אמיר לביא
מורה+רכז ביטחון
 
 
יערה הר שגיא
מורה
 
 
שאדי הבראת
מורה
 
 
חנן גרוס בשן
מורה
 
 
טל רוזנברג
מורה
 
 
אביבית סוכרי
מזכירה
יקיר אלגרבלי
אב בית
 
 
שולה דדון
אם בית
 
 

אגף ההנדסה

פקס אגף ההנדסה: 04-6908404

אופיר יחזקאלי
סגן ומ"מ ראש העיר וממונה אגף ההנדסה ויו"ר וועדת המשנה לתכנון ובניה
אלדן שני
מהנדס העיר
דוד טלביץ'
סגן מהנדס העיר
איילה אלמליח
מזכירה
סמיון טוקר
מידען תכנוני
שמעון אמסלם
מנהל פרוייקטים
צביאל דוידי
מזכיר הועדה המקומית לתכנון ובנייה
רותי פחימה
חשבת האגף
אינה בורשטיין
מתכננת עירונית ועוזרת המהנדס
מורן בן אבו
בודקת היתרים
מרסל דנן
בודקת היתרים
אבי קבילו
ארכיבאי
אלכסיי קורסן
מפקח על התכנון ובנייה

אגף ביטחון

פקס אגף ביטחון: 04-6908514

דקל אריה
מנהל אגף הביטחון
בני דהרי
קב''ט מוסדות החינוך
בני אטיאס
מנהל מח' חירום ולוגיסטיקה
מזי מלכה
מנהלת מוקד 106

מחלקת איכות הסביבה

שלמה שושן
מנהל המחלקה לאיכות הסביבה
שחר מזרחי
רכז רישוי עסקים איכות הסביבה
אלישע אלימלך
פקח איכות הסביבה
אסף חסד
רכז חינוך סביבתי

אגף תעשייה, עסקים ותיירות

ירדן ארליך
מנהל אגף תעשייה, עסקים ותיירות,
קאתי קבסה
פקחית איכות סביבה אזורי תעשייה ומרכזי תעסוקה
 
 
קרן גוזלקר
מזכירת אגף
נעם עוזרד
מנהלת קידום עסקים
איתי שפירא
רפרנט פיתוח תעשייה

רישוי עסקים

שולה עמוס
מנהלת רישוי עסקים
סימה גוואטה
מפקחת רישוי עסקים
 
 

אגף לשירותים חברתיים

יהודה חיים
חבר מועצת העיר והממונה על אגף לשירותים חברתיים וממונה על התרבות התורנית
ד''ר שלומית פחימה
מנהלת אגף לשירותים חברתיים
שוש לחיאני
מזכירת אגף לשירותים חברתיים
חן טולדו
מזכירת מודיעין
מרכז למשפחה ולילד
מרכז למשפחה ולילד
יחידת הנוער - מטמון
יחידת הנוער - מטמון
מרכז עוצמה
מרכז עוצמה
 
 
המדור לזקן
המדור לזקן

אגף שיפור פני העיר

פקס אגף שיפור פני העיר : 04-6959627

שיפור פני העיר- מנהלה

אשר אוחיון
חשב
אילנה אסור
מזכירת האגף
יוני אלמושנינו
קצין בטיחות

שיפור פני העיר- טכני

מאיר אוחנה
מנהל מחלקה טכנית+ משאית גזם+טיאוט

שיפור פני העיר- חשמל

דרור דניאל
מנהל מחלקת חשמל ומוסדות חינוך

שיפור פני העיר- גזם/ גרוטאות

יורם אלגריסי
אחראי פינוי גזם וגרוטאות

שיפור פני העיר- מזגנים

עופר יונה
אחראי אחזקת מזגנים

אגף הון אנושי

פקס אגף הון אנושי: 04-6908519

אופירה ציטרון מלכה
מנהלת אגף הון אנושי
חנה וקנין
מנהלת מנגנון
אושרת כהן
מזכירה

רשות החניה

פקס רשות החניה: 04-6908439

מישל בן שימול
סגן ראש העיר וממונה על רשות החניה
ראובן סולטני
מנהל    
שרית מדר
מזכירה
שגית מלכה
מזכירה

רשת המתנ"סים קריית שמונה

אלעד קוז'יקרו
מנכ"ל רשת המתנ"סים בקריית שמונה
הודיה אזולאי
מזכירה - מתנ"ס ארתור פוקס
 
 
ספיר בן זקן
מנהלת משרד ומזכירה - מתנ"ס ארתור פוקס
יעקב רחמים
מנהל כספים מתנ"ס ארתור פוקס
ציון פרץ
מנהל מחלקת רכש- מתנ"ס ארתור פוקס
אופיר אורן
מנהל מחלקת ספורט
בשמת ברי
רכזת חוגים וחוג לכל ילד
עדי יניב
מנהל מוטב יחדיו
עמי זנאתי
מנהל תוכנית 360

יחידת הנוער העירונית

נועה ניניו
מנהלת יחידת הילדים והנוער

מחלקת הספורט

יורם ממן
סגן ראש העיר וממונה על הספורט בעיר
אופיר אורן
מנהל תחום ספורט
גיא אוחיון
מנהל אצטדיון הכדורגל העירוני
גילי מימון
מנהל האיצטדיון הסינטטי
 
 

מרכז צעירים ותעסוקה

שני סומך-עטיה
מנהלת
יניב אלון
רכז חיילים משוחררים
ענבל מלכה
רכזת השכלה גבוהה (הישגים)
תהילה דיאור
רכזת מעורבות חברתית

מעוף לעסקים

יובל משה
מנהל סניף
רועי כהן
מנהל ליווי עסקי אישי לקוחות גדולים גליל גולן
שרון דוד
רכזת שיווק וקשרי לקוחות
אריאל נעים
מנהל ליווי עסקי אישי

ספריה עירונית

עירית אדרי
מנהלת סיפרייה עירונית

מוקד 106

מזי מלכה
מנהלת המוקד

משרד הבריאות

מזכירות
משרד הבריאות צפת

כבאות

יוסי כהן
רמ"ד בטיחות גליל עליון -גולן
מזכירות
הרשות הארצית לכבאות והצלה, תחנת גליל-עליון - גולן

משטרה

קו חירום

 
 
רפ"ק מתן נחום
קצין אג"ם, קריית-שמונה
חן מועלם
רכזת רישוי
 
 

היחידה הסביבתית

שלומי שושן
מנהל מחלקת איכות סביבה
שחר מזרחי
רכז רישוי עסקים

המשרד להגנת הסביבה

דפנה ישראלי
רכזת תעשיות ורישוי עסקים, מחוז צפון

ווטרינר מחוזי

רועי דווידסון
ווטרינר מחוזי - אשכול גליל מזרחי

תאגיד מי התנור

תאגיד מי התנור
סניף קריית שמונה שדרות תל חי 106
א'-ה': 8:30-14:00 ב', ד' 8:30-14:00, : 15:30-18:00